Dzięki nawiązanym kontaktom z pracodawcami zarówno z rynku lokalnego, jak i ogólnopolskiego, studenci i absolwenci DSW  mają dostęp do wielu ciekawych ofert praktyk i staży oraz pracy stałej lub czasowej. Do tej pory z różnych form pośrednictwa pracy organizowanych przez Biuro Karier i Praktyk skorzystało bardzo wielu studentów.
 

Praktyki są idealnym sposobem na sprawdzenie swojej wiedzy i doskonalenie umiejętności zdobytych w trakcie studiów. Dzięki nim:

  • zdobędziesz doświadczenie
  • zweryfikujesz swoje predyspozycje zawodowe
  • zaprezentujesz się potencjalnemu pracodawcy
  • zdobędziesz referencje.

 

Poszukujesz ciekawego miejsca do odbycia praktyki? Zgłoś się do Biura Karier i Praktyk.
 

Staże są formą zatrudnienia oferowaną przez pracodawców i warto w oparciu o nie rozwijać swoje doświadczenie zawodowe. Oferty stażu zawierające program stażu, wymagania wobec kandydatów oraz bardzo często wysokość wynagrodzenia dla stażysty przygotowuje konkretna firma i przekazuje je do Biura Karier i Praktyk.

 

Jesteś zainteresowany/a odbyciem stażu w firmach współpracujących z DSW? Skontaktuj się z Biurem Karier i Praktyk, aby poznać aktualne oferty!
 

Wiele firm poszukujących pracowników składa swoje oferty pracy do Biura Karier i Praktyk. Na bieżąco są one publikowane na facebook'u Biura Karier i Praktyk DSW. Dodatkowo na prośbę pracodawców Biuro Karier i Praktyk przeprowadza rekrutację i wstępną selekcję kandydatów. Jeśli poszukujesz pracy stałej lub czasowej skontaktuj się z doradcą kariery i umów na spotkanie tradycyjnie lub online. Gdy pojawi się zgodna z Twoimi preferencjami oferta doradca skontaktuje się z Tobą drogą elektroniczną lub telefonicznie.