Dzięki nawiązanym kontaktom z pracodawcami zarówno z rynku lokalnego, jak i ogólnopolskiego, studenci i absolwenci DSW  mają dostęp do wielu ciekawych ofert praktyk, staży i pracy stałej oraz czasowej. Do tej pory z różnych form pośrednictwa pracy organizowanych przez Biuro Karier skorzystało bardzo wielu studentów.
 

Praktyki są idealnym sposobem na sprawdzenie swojej wiedzy w praktyce. Dzięki nim:

  • zdobędziesz doświadczenie, które zaprocentuje w przyszłej pracy
  • zweryfikujesz swoje predyspozycje zawodowe
  • zaprezentujesz się potencjalnemu pracodawcy
  • zdobędziesz referencje.

 

Chcesz poznać oferty dostępnych praktyk zawodowych? Zgłoś się do Biura Karier!
 

Staże są formą zatrudnienia oferowaną przez pracodawców i warto w oparciu o nie budować swoje pierwsze doświadczenia zawodowe. Program stażu oraz wymagania, jakie ma spełnić kandydat, przygotowuje konkretna firma i przekazuje je do Biura Karier DSW. Wiele staży jest płatnych więc w trakcie ich trwania będziesz otrzymywać wynagrodzenie. Skontaktuj się z nami, aby poznać aktualną ofertę!
 

Wiele firm w bazie danych Biura Karier składa interesujące oferty pracy. Na prośbę pracodawców Biuro Karier może przygotować listę osób spełniających ich oczekiwania lub samodzielnie przeprowadzić rekrutację. Jeśli spełniasz wymagania, pracownik Biura skontaktuje się z Tobą drogą elektroniczną lub telefonicznie.