Obecne studia nie spełniają Twoich oczekiwań? Myślisz o zmianie uczelni? Dobrze trafiłeś! Z naszą pomocą przeniesiesz się z dowolnej uczelni do Uniwersytetu Dolnośląskiego DSW już w 4 prostych krokach.   

 

Sprawdź naszą ofertę - prowadzimy kształcenie łącznie na ponad 20 kierunkach studiów - I stopnia licencjackich i inżynierskich, II stopnia, studiach jednolitych magisterskich, do wyboru w trybie stacjonarnym lub niestacjonarnym. 

 

 

Jeśli jesteś studentem w innej uczelni, przerwałeś studia lub studiujesz/studiowałeś/-aś pokrewny kierunek i  masz zaliczony co najmniej pierwszy semestr studiów, to masz możliwość przeniesienia się do Uniwersytetu Dolnośląskiego DSW.  

 

Z myślą o Tobie przygotowaliśmy krótki instruktaż. Sprawdź, jak się przenieść szybko i sprawnie w czterech krokach!

Złóż dokumenty

Złóż podanie w Biurze Rekrutacji:

 

ul. Strzegomska 55 

pok. 14 - parter

Telefon: +48 795 581 399; +48 539 670 477
E-mail: rekrutacja@dsw.edu.pl

 

Dokumenty również możesz wysłać pocztą tradycyjną lub kurierem.  


 Do podania dołącz potwierdzony przez poprzednią uczelnię wykaz ocen i przedmiotów zawierający informacje o zaliczonych przez Ciebie przedmiotach (z podaniem liczby godzin zajęć, form zajęć, form zaliczenia, punktów ECTS) i okresach studiów. Wykaz ocen i przedmiotów w układzie semestralnym musi posiadać oryginalną pieczątkę uczelni, z której planujesz się przenieść wraz z podpisem jej pracownika. Ponadto powinien zawierać informację, ile masz zaliczonych semestrów/lat studiów.

 

Poczekaj na decyzję

W tym czasie Dziekan sprawdzi Twój wniosek i podejmie decyzję o przeniesieniu. Przygotuje dla Ciebie indywidualną ofertę, w której określi semestr/rok studiów, na który możesz być przeniesiony, ustali przedmioty, jakie powinieneś uzupełnić i określi termin ich uzupełnienia.

 

Donieś dokumenty rekrutacyjne

Po pozytywnej decyzji Dziekana Biuro Rekrutacji skontaktuje się z Tobą z prośbą o doniesienie kompletu dokumentów rekrutacyjnych. Po otrzymaniu zgody na przeniesienie płacisz za studia zgodnie z obowiązującym dla danego rocznika regulaminem opłat. 

Witaj na Uniwersytecie Dolnośląskim DSW

Cieszymy się, że nasze grono się powiększa! Teraz czas na chwilę oddechu, by wkrótce rozpocząć studia na Uniwersytecie Dolnośląskim DSW. Do zobaczenia! 

Posłuchaj, jak się przenieść szybko i sprawnie w czterech krokach!