Studia podyplomowe w Dolnośląskiej Szkole Wyższej

W semestrze zimowym 2020/2021 zajęcia odbędą się w systemie hybrydowym. Co to oznacza? Sprawdź aktualność na stronie www.

 

Na studiach podyplomowych pogłębiasz i aktualizujesz posiadaną wiedzę z wybranej dziedziny. Uczestniczysz w grach biznesowych i warsztatach, rozwiązujesz case studies, dzięki czemu zwiększasz swoje szanse na awans czy zmianę pracy, a także zyskujesz umiejętności przydatne w założeniu i prowadzeniu własnej działalności gospodarczej.


Pamiętaj, że od kandydatów na studia podyplomowe wymagamy dyplomu licencjata, inżyniera lub magistra.

Zobacz ofertę studiów
Profesjonalizm i pasja

Studia podyplomowe to okazja do otrzymania nie tylko kolejnego dyplomu, ale także niezbędnych umiejętności. W DSW aż na 17 z 55 kierunków masz możliwość zdobycia dodatkowych kwalifikacji, certyfikatów i uprawnień, zgodnych z obowiązującym prawem.

 

W naszej ofercie są kierunki, które wymagają odbycia praktyk. Nie musisz się martwić, jeśli nie wiesz, gdzie możesz je zrealizować – współpracujemy z najlepszymi firmami i instytucjami związanymi z obszarem realizowanego kierunku.

Wiedza sprawdzana w praktyce

Na stałe współpracujemy z wieloma podmiotami edukacyjnymi, poradniami psychologicznymi, klastrami nowych technologii, redakcjami, wydawnictwami, lokalnymi i międzynarodowymi przedsiębiorstwami czy instytucjami państwowymi.

 

Specjaliści z różnych branż często przyjeżdżają do studentów i słuchaczy na zajęcia lub prowadzą ciekawe spotkania, szkolenia i warsztaty. W czasie tych zajęć omawiasz konkretne przykłady i case studies, a zdobytą wiedzę możesz na bieżąco stosować w pracy zawodowej.

Nie czekaj, wypełnij formularz i zapisz się na studia bez wychodzenia z domu.

do 16 października
studia
700 zł
taniej

Zapisując się do 30 października zyskujesz 400 zł

dzięki zniżce w czesnym

 

Do końca promocji pozostało:
0 0 dni
:
0 0 godz.
:
0 0 minut

Co zyskujesz studiując w DSW?

Dyplom uznanej uczelni
Praktyczna wiedza przekazywana przez ekspertów
Możliwość zdobycia dodatkowych kwalifikacji czy certyfikatów
Gry biznesowe, warsztaty i case studies