Studia podyplomowe w Dolnośląskiej Szkole Wyższej

Na studiach podyplomowych pogłębiasz i aktualizujesz posiadaną wiedzę z wybranej dziedziny. Uczestniczysz w grach biznesowych i warsztatach, rozwiązujesz case studies, dzięki czemu zwiększasz swoje szanse na awans czy zmianę pracy, a także zyskujesz umiejętności przydatne w założeniu i prowadzeniu własnej działalności gospodarczej.


Pamiętaj, że od kandydatów na studia podyplomowe wymagamy dyplomu licencjata, inżyniera lub magistra.

Profesjonalizm i pasja

Studia podyplomowe to okazja do otrzymania nie tylko kolejnego dyplomu, ale także niezbędnych umiejętności. W DSW aż na 17 z 55 kierunków masz możliwość zdobycia dodatkowych kwalifikacji, certyfikatów i uprawnień, zgodnych z obowiązującym prawem.

 

W naszej ofercie są kierunki, które wymagają odbycia praktyk. Nie musisz się martwić, jeśli nie wiesz, gdzie możesz je zrealizować – współpracujemy z najlepszymi firmami i instytucjami związanymi z obszarem realizowanego kierunku.

Wiedza sprawdzana w praktyce

Na stałe współpracujemy z wieloma podmiotami edukacyjnymi, poradniami psychologicznymi, klastrami nowych technologii, redakcjami, wydawnictwami, lokalnymi i międzynarodowymi przedsiębiorstwami czy instytucjami państwowymi.

 

Specjaliści z różnych branż często przyjeżdżają do studentów i słuchaczy na zajęcia lub prowadzą ciekawe spotkania, szkolenia i warsztaty. W czasie tych zajęć omawiasz konkretne przykłady i case studies, a zdobytą wiedzę możesz na bieżąco stosować w pracy zawodowej.

Nie czekaj, wypełnij formularz rejestracyjny i zgłoś się na studia już dziś!

do 28 maja
studia
1000 zł
taniej

Zapisując się do 28 maja, zyskujesz 1000 zł:

  • 600 zł dzięki zniżce w czesnym
  • 400 zł dzięki promocji we wpisowym.

Jeśli jesteś absolwentem DSW, studiujesz 1200 zł taniej, zyskujesz:

  • 800 zł zniżki w czesnym
  • 400 zł zniżki w opłacie wpisowej.
     
Do końca promocji pozostało:
0 0 dni
:
0 0 godz.
:
0 0 minut

Co zyskujesz studiując w DSW?

Dyplom uznanej uczelni
Praktyczna wiedza przekazywana przez ekspertów
Możliwość zdobycia dodatkowych kwalifikacji czy certyfikatów
Gry biznesowe, warsztaty i case studies