Poznaj Uniwersytet Dolnośląski DSW

Uniwersytet Dolnośląski DSW to jeden z najważniejszych ośrodków akademickich we Wrocławiu i w całym regionie Dolnego Śląska. Każdego roku kształcimy blisko 7000 studentów i uczestników studiów podyplomowych.

 

Od początku istnienia uczelni, nasi wykładowcy realizują wizjonerski plan tworzenia szkoły wolnej i demokratycznej. W procesie tym żywo uczestniczą studenci. Aktywnie wpływają na kształt akademickiej wspólnoty, a podczas nauki spełniają własne marzenia i pasje oraz rozwijają talenty.

 

Poznaj uczelnię od środka, zapraszamy na wirtualny spacer po uczelni. 

Dowiedz się jak, wygląda nasza uczelnia od środka! 

 

W specjalnie przygotowanym materiale możesz zobaczyć, jak studiują nasi studenci. Poznaj nasze dwa budynki, które mieszą się na Strzegomskiej 55 oraz Strzegomskiej 47. Nie zwlekaj i udaj się na spacer po uczelni. 

Oprócz tego prowadzimy liczne kursy oraz szkolenia otwarte i zamknięte, organizujemy liczne wydarzenia naukowe i konferencje.

 

Praktyczna wiedza przekazywana przez ekspertów i wykładowców, a także otwartość wszystkich pracowników uczelni sprawiają, że studia w Uniwersytecie Dolnośląskim DSW to czas zdobywania doświadczeń i niezapomniana przygoda.

 

Zapraszamy. Uniwersytet Dolnośląski DSW to miejsce dla Ciebie!