Studia licencjackie i inżynierskie

Programy studiów układamy w sposób, który nie tylko gwarantuje zdobycie niezbędnej wiedzy i umiejętności, ale również umożliwia pogodzenie nauki z życiem prywatnym. Nasze autorskie, innowacyjne programy kształcenia, zdobyły ogólnopolskie uznanie i były wielokrotnie nagradzane, m.in. w konkursach MNiSW oraz zagranicznej instytucji Forum on Education Abroad.

Wybierz kierunek i tryb studiów skrojony idealnie dla Ciebie! 
 

Zapisz się na studia bez wychodzenia z domu. 

Zobacz ofertę studiów
Studia licencjackie

Trwają 3 lata. Przedmioty są tak dobrane, byś mógł w ciągu 6 semestrów zdobyć atrakcyjny zawód i jak największy zasób praktycznych umiejętności.


Studia licencjackie kończą się uzyskaniem dyplomu licencjata. To czas, kiedy zyskujesz nowe umiejętności, a także zdobywasz pierwsze doświadczenie zawodowe. W trakcie studiów czeka Cię wiele wyzwań – sprawdzisz się w nowych sytuacjach, a po sześciu semestrach będziesz bogatszy o wiedzę teoretyczną i praktyczną.

 

Studia inżynierskie

Studia inżynierskie to studia pierwszego stopnia, które trwają 3,5 roku (7 semestrów) i kończą się uzyskaniem tytułu i dyplomu inżyniera. Rynek pracy potrzebuje inżynierów, więc przygotowaliśmy program, który pozwala zdobyć praktyczne umiejętności, niezbędne w codziennej pracy.

Co zyskujesz studiując w Uniwersytecie DSW?

Dyplom uznanej uczelni
Praktyczna wiedza przekazywana przez ekspertów
Uznane, autorskie programy nauczania
Wsparcie Tutorów
Bogate życie studenckie