Studia licencjackie i inżynierskie

W semestrze zimowym 2020/2021 zajęcia odbędą się w systemie hybrydowym. Co to oznacza? Sprawdź aktualność na stronie www.
 

Nasze autorskie, innowacyjne programy kształcenia, szczególnie te z zakresu pedagogiki, pedagogiki specjalnej oraz dziennikarstwa i komunikacji społecznej, zdobyły ogólnopolskie uznanie i były wielokrotnie nagradzane, m.in. w konkursach Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz zagranicznej instytucji Forum on Education Abroad.

 

Programy studiów układamy w sposób, który nie tylko gwarantuje zdobycie niezbędnej wiedzy i umiejętności, ale również umożliwia pogodzenie nauki z życiem prywatnym. Wybierz kierunek i tryb studiów skrojony idealnie dla Ciebie!

 

Zacznij studia w marcu! Nie czekaj, zapisz się już teraz - do 1 marca studia już od 305 zł miesięcznie.
 

Zobacz ofertę studiów
Studia licencjackie

Trwają 3 lata. Przedmioty są tak dobrane, byś mógł w ciągu 6 semestrów zdobyć atrakcyjny zawód i jak największy zasób praktycznych umiejętności.


Studia licencjackie trwają 3 lata i kończą się uzyskaniem dyplomu licencjata. To czas, kiedy zyskujesz nowe umiejętności, a także zdobywasz pierwsze doświadczenie zawodowe. W trakcie trzech lat studiów czeka Cię wiele wyzwań – sprawdzisz się w nowych sytuacjach, a po sześciu semestrach będziesz bogatszy o wiedzę teoretyczną i praktyczną.

 

Studia inżynierskie

Studia inżynierskie to studia pierwszego stopnia, które trwają 3,5 roku (7 semestrów) i kończą się uzyskaniem tytułu i dyplomu inżyniera. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że rynek pracy potrzebuje inżynierów, więc przygotowaliśmy program, który pozwala zdobyć praktyczne umiejętności, niezbędne w codziennej pracy.

Nie czekaj, wypełnij formularz i zgłoś się już dziś.

do 1 marca
czesne już od
330 zł
305 zł
miesięcznie

Zapisując się do 1 marca, zyskujesz:
●    300 zł zniżki w czesnym odliczanej na pierwszym roku studiów
●    dodatkowo zwolniony jesteś z opłaty wpisowej.
 

 

Jeśli jesteś absolwentem DSW, zyskujesz więcej:
●    800 zł zniżki w czesnym odliczanej na pierwszym roku studiów
●    dodatkowo zwolniony jesteś z opłaty wpisowej.
 

Promocja dotyczy oferty dostępnej w rekrutacji zimowej.
 

Do końca promocji pozostało:
0 0 dni
:
0 0 godz.
:
0 0 minut

Co zyskujesz studiując w DSW?

Dyplom uznanej uczelni
Praktyczna wiedza przekazywana przez ekspertów
Uznane, autorskie programy nauczania
Wsparcie Tutorów
Bogate życie studenckie