Studia licencjackie i inżynierskie

W semestrze zimowym 2020/2021 zajęcia odbędą się w systemie hybrydowym. Co to oznacza? Sprawdź aktualność na stronie www.


Najważniejsze dla nas jest Wasze bezpieczeństwo i to, by studiowanie w DSW niosło ze sobą pozytywne doświadczenia! 
 Dowiedz się więcej! >>>> Studia od października 
 

Nasze autorskie, innowacyjne programy kształcenia, szczególnie te z zakresu pedagogiki, pedagogiki specjalnej oraz dziennikarstwa i komunikacji społecznej, zdobyły ogólnopolskie uznanie i były wielokrotnie nagradzane, m.in. w konkursach Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz zagranicznej instytucji Forum on Education Abroad.

 

Programy studiów układamy w sposób, który nie tylko gwarantuje zdobycie niezbędnej wiedzy i umiejętności, ale również umożliwia pogodzenie nauki z życiem prywatnym. Wybierz kierunek i tryb studiów skrojony idealnie dla Ciebie!

 

Chcesz studiować w DSW? Interesuje Cię konkretny kierunek? Zapisz się na listę rezerwową. Wypełnij formularz i dowiedz się jako pierwszy o starcie rekrutacji. 

Zobacz ofertę studiów
Studia licencjackie

Trwają 3 lata. Przedmioty są tak dobrane, byś mógł w ciągu 6 semestrów zdobyć atrakcyjny zawód i jak największy zasób praktycznych umiejętności.


Studia licencjackie trwają 3 lata i kończą się uzyskaniem dyplomu licencjata. To czas, kiedy zyskujesz nowe umiejętności, a także zdobywasz pierwsze doświadczenie zawodowe. W trakcie trzech lat studiów czeka Cię wiele wyzwań – sprawdzisz się w nowych sytuacjach, a po sześciu semestrach będziesz bogatszy o wiedzę teoretyczną i praktyczną.

 

Studia inżynierskie

Studia inżynierskie to studia pierwszego stopnia, które trwają 3,5 roku (7 semestrów) i kończą się uzyskaniem tytułu i dyplomu inżyniera. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że rynek pracy potrzebuje inżynierów, więc przygotowaliśmy program, który pozwala zdobyć praktyczne umiejętności, niezbędne w codziennej pracy.

Co zyskujesz studiując w DSW?

Dyplom uznanej uczelni
Praktyczna wiedza przekazywana przez ekspertów
Uznane, autorskie programy nauczania
Wsparcie Tutorów
Bogate życie studenckie