Zdobądź dyplom magistra uznanej uczelni

W semestrze zimowym 2020/2021 zajęcia odbędą się w systemie hybrydowym. Co to oznacza? Sprawdź aktualność na stronie www.


Najważniejsze dla nas jest Wasze bezpieczeństwo i to, by studiowanie w DSW niosło ze sobą pozytywne doświadczenia! Dowiedz się więcej! >>>> Studia od października 

 

Wyższe wykształcenie, w tym też dyplom magistra, ma realny wpływ na poziom zarobków, dlatego warto inwestować w dalsze etapy kształcenia. Dolnośląska Szkoła Wyższa to jeden z najważniejszych ośrodków akademickich we Wrocławiu i w całym regionie Dolnego Śląska, dlatego kontynuowanie nauki właśnie u nas i zdobycie naszego dyplomu magistra może się opłacić!

 

Część naszych studentów kontynuuje naukę na kierunku innym, niż ukończone wcześniej studia licencjackie. Dzięki temu mają możliwość poszerzenia swojej wiedzy o kolejne obszary.

 

Chcesz studiować w DSW? Interesuje Cię konkretny kierunek? Zapisz się na listę rezerwową. Wypełnij formularz i dowiedz się jako pierwszy o starcie rekrutacji. 

Zobacz ofertę studiów
Dyplom magistra

Jeśli masz już dyplom licencjata lub inżyniera, możesz zostać studentem studiów drugiego stopnia. Trwają one 2 lata (4 semestry) i kończą się obroną pracy magisterskiej oraz uzyskaniem dyplomu magistra.

 

Przygotowaliśmy też specjalną ofertę studiów drugiego stopnia, łączonych z podyplomowymi. Dzięki temu w ciągu 2 lat zdobędziesz 2 dyplomy.

Najlepsza oferta

Nasze autorskie, innowacyjne programy kształcenia, szczególnie te z zakresu pedagogiki, pedagogiki specjalnej oraz dziennikarstwa i komunikacji społecznej, zdobyły ogólnopolskie uznanie i były wielokrotnie nagradzane, m.in. w konkursach Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz zagranicznej instytucji Forum on Education Abroad.

Co zyskujesz studiując w DSW?

Dyplom uznanej uczelni
Praktyczna wiedza przekazywana przez ekspertów
Uznane, autorskie programy nauczania
Wsparcie Tutorów
Bogate życie studenckie