Zdobądź dyplom magistra uznanej uczelni

W semestrze zimowym 2021/2022 zajęcia odbywają się w systemie hybrydowym, z przewagą zająć zdalnych. Co to oznacza? Sprawdź informacje w strefie studenta i doktoranta.

 

Informator studiów wyższych: pobierz


Najważniejsze dla nas jest Wasze bezpieczeństwo i to, by studiowanie w DSW niosło ze sobą pozytywne doświadczenia! Dowiedz się więcej! >>>> Studia od października 

 

Wyższe wykształcenie, w tym też dyplom magistra, ma realny wpływ na poziom zarobków, dlatego warto inwestować w dalsze etapy kształcenia. Dolnośląska Szkoła Wyższa to jeden z najważniejszych ośrodków akademickich we Wrocławiu i w całym regionie Dolnego Śląska, dlatego kontynuowanie nauki właśnie u nas i zdobycie naszego dyplomu magistra może się opłacić!

 

Część naszych studentów kontynuuje naukę na kierunku innym, niż ukończone wcześniej studia licencjackie. Dzięki temu mają możliwość poszerzenia swojej wiedzy o kolejne obszary.

 

 

Zapisz się na studia bez wychodzenia z domu.

 

 

Zobacz ofertę studiów
Dyplom magistra

Jeśli masz już dyplom licencjata lub inżyniera, możesz zostać studentem studiów drugiego stopnia. Trwają one 2 lata (4 semestry) i kończą się obroną pracy magisterskiej oraz uzyskaniem dyplomu magistra.

 

Przygotowaliśmy też specjalną ofertę studiów drugiego stopnia, łączonych z podyplomowymi. Dzięki temu w ciągu 2 lat zdobędziesz 2 dyplomy.

Najlepsza oferta

Nasze autorskie, innowacyjne programy kształcenia, szczególnie te z zakresu pedagogiki, pedagogiki specjalnej oraz dziennikarstwa i komunikacji społecznej, zdobyły ogólnopolskie uznanie i były wielokrotnie nagradzane, m.in. w konkursach Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz zagranicznej instytucji Forum on Education Abroad.

Nie czekaj, wypełnij formularz i zgłoś się już dziś.

do 10 stycznia
czesne już od
452 zł
427 zł
miesięcznie

Zapisując się do 10 stycznia, zyskujesz:
●    600 zł zniżki w czesnym rozliczanej w ciągu dwóch lat studiów 
●    dodatkowo zwolniony jesteś z opłaty wpisowej.

Jeśli jesteś absolwentem DSW, zyskujesz więcej:
●    1000 zł zniżki w czesnym rozliczanej w ciągu dwóch lat studiów (400 zł na pierwszym roku studiów i 400 zł na drugim),
●    dodatkowo zwolniony jesteś z opłaty wpisowej.

 


 

Do końca promocji pozostało:
0 0 dni
:
0 0 godz.
:
0 0 minut

Co zyskujesz studiując w DSW?

Dyplom uznanej uczelni
Praktyczna wiedza przekazywana przez ekspertów
Uznane, autorskie programy nauczania
Wsparcie Tutorów
Bogate życie studenckie