W Dolnośląskiej Szkole Wyższej znajdziesz wiele możliwości, aby się rozwijać. Nasze Biuro organizuje wiele ciekawych szkoleń i warsztatów z różnych obszarów kompetencji.
Do tej pory z różnych form pośrednictwa pracy organizowanych przez Biuro Karier skorzystało bardzo wielu studentów.


Jeśli chcesz dołączyć do warsztatów lub szkoleń, wybierz coś dla siebie z listy lub skontaktuj się z nami!

 

Szkolenia dedykowane są studentom 4 ostatnich semestrów!

Certyfikowany kurs pierwszej pomocy

Celem szkolenia jest poznanie przez uczestników podstawowych zabiegów resuscytacyjnych oraz nabycie wiedzy teoretycznej i praktycznej z zakresu udzielania pomocy przedmedycznej. Po zakończeniu szkolenia studenci będą znali m.in. prawne aspekty udzielania pierwszej pomocy, w jaki sposób zadbać o bezpieczeństwo nie tylko poszkodowanej osoby, ale także i o własne, jak wykonać oddechy ratownicze przy pomocy pocket-mask, czy też jak profesjonalnie zastosować opaskę uciskową.


Prowadzący warsztat: mgr Adrian Okólski, ratownik medyczny

Warsztat przedsiębiorczości

Podczas szkolenia studenci będą mieli okazję poznać podstawy prawne działalności gospodarczej w Polsce, metody budowania strategii rozwoju przedsiębiorstwa oraz metodologię zarządzania ryzykiem. Uczestniczy zaznajomią się także z dobrymi praktykami z zakresu marketingu i PR, zarządzaniem zasobami ludzkimi oraz nabędą wiedzę z zakresu pozyskiwania funduszy na utworzenie własnej działalności. Na koniec warsztatów przewidziane są indywidualne konsultacje z trenerem w celu omówienia własnych pomysłów na biznes.


Prowadzący warsztat: mgr Hubert Zieliński
Termin warsztatu: warsztat rozpocznie się 27 kwietnia. Zajęcia odbywać się w godzinach od 16:00 do 19:00-19:45, trzy razy w tygodniu (poniedziałek, środa, czwartek).

 

Zapisz się online!