Week4Work Targi Pracy i Przedsiębiorczości i Dni Aktywności Studenckiej (11-23 maja 2023)

"TALENT, KOMUNIKACJA, PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ

- czyli jak monetyzować swój potencjał"


Masz wiele ciekawych pomysłów? Potrzebujesz konkretnej wiedzy i umiejętności? Tworzysz rzeczy, które cieszą się zainteresowaniem innych ludzi? Chciałabyś zacząć zarabiać na swoich pomysłach? Chcesz poznać narzędzia, które Ci to ułatwią?

Jeżeli choć raz odpowiedziałeś - TAK. Najbliższy Week4Work jest właśnie dla Ciebie.

 

Zapraszamy na:

  • jam podczas którego będziemy metodą Design Thinkingu projektować "Idealne miejsce pracy",
  • rozgrywki "Chłopskiej Szkoły Biznesu",
  • certyfikowane warsztaty prowadzone przez uznanych specjalistów,
  • spotkania z pracodawcami i wizyty studyjne,
  • szkolenia z przedsiębiorczości podczas których dowiesz się jak założyć firmę w 2h, dlaczego warto założyć przedsiębiorstwo społeczne oraz jak napisać dobry wniosek o dotację,
  • VALL GALLERY, gdzie za pomocą okularów VR odwiedzisz galerię prac naszych studentów.

Targi, to także okazja do odwiedzenia Biura Karier i Praktyk w celu:

  • wykonania testu GALLUPA, dzięki któremu poznasz swoją 5-tkę talentów,
  • sprawdzenia swojego CV podczas indywidualnych konsultacji z doradcą kariery,
  • założenia konta w serwisie www.biurokarier.edu.pl, gdzie znajdziesz oferty praktyk, staży i praktyk dla studentów.

I co najważniejsze, tegoroczna edycja Week4Work połączona jest z Dniami Aktywności Studenckiej przygotowanymi przez Samorząd Studentów i Koła Naukowe naszej Uczelni.

 

Zainteresowany? Sprawdź harmonogram i zgłoś się na wybrane wydarzenia.

 

Linki do zapisów znajdują się pod opisem każdego wydarzenia.

 

Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu „Zintegrowany Program Rozwoju Dolnośląskiej Szkoły Wyższej”, który współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza


HARMONOGRAM Targów Pracy i Przedsiębiorczości Week4Work

11 maja w godz. 10:00 - 12:00 Rozgrywki strategicznej gry biznesowej "Chłopska Szkoła Biznesu"
11 maja w godz. 10:00 -12:00 w sali 402 (Strzegomska 55) zapraszamy na rozgrywkę strategicznej gry ekonomicznej ,,Chłopska Szkoła Biznesu".
Podczas rozgrywki studenci wyruszą do XIII-wiecznego Andrychowa. Każdy z nich podejmie wyzwanie poprowadzenia swojego własnego biznesu i wcieli się w rolę tkacza, kowala lub piekarza. Zadaniem graczy będzie wyprodukować produkty, handlować nimi na wolnym rynku oraz wyruszać w podróże handlowe do wybranych miast Europy - po to, by zgromadzić jak największy majątek. Dzięki tak angażującej formie warsztatów uczestnicy będą mieli możliwość na własnej skórze poczuć jak to jest zarządzać swoją firmą. Ponadto przekonają się jak dobrze gospodarują własnymi zasobami, współpracują z innymi oraz umiejętnie negocjują. 
Warsztaty polecamy w szczególności tym studentom, którzy myślą o założeniu własnej firmy lub chcą pracować na stanowiskach menadżerskich.
 
Zgłoszenia:

https://www.dsw.edu.pl/formularz/wiosenna-edycja-week4work-2023-t

13 maja w godz. 15:00 -16:30 warsztat Rozwijamy przedsiębiorczość: jak założyć przedsiębiorstwo społeczne i dlaczego warto to zrobić
13 maja w godz. 15:00 -16:30 w sali 118 (Strzegomska 47) odbędzie się warsztat "Rozwijamy przedsiębiorczość: jak założyć przedsiębiorstwo społeczne i dlaczego warto to zrobić", które poprowadzi Sandra Kmieciak - specjalistka i propagatorka przedsiębiorczości społecznej.
 
Interesujesz się tematem prowadzenia własnej firmy? Pracujesz w organizacji pozarządowej, która szuka pomysłu na samowystarczalność? Przygotowaliśmy dla Was wydarzenie, podczas którego dowiecie się dlaczego przedsiębiorstwa społeczne są doskonałą formą zdobywania środków i zarabiania pieniędzy przez organizacje pozarządowe i nie tylko. W trakcie warsztatu prowadząca rzuci „nowe światło” na temat przedsiębiorstw społecznych (uwzględniając ostatnią nowelizację ustawy), podzieli się praktycznymi wskazówkami, a także przedstawi ciekawe przykłady działających na Dolnym Śląsku przedsiębiorstw społecznych. Pracujesz, działasz społecznie - nie możesz przegapić tego wydarzenia!
 
Zgłoszenia: 

https://www.dsw.edu.pl/formularz/wiosenna-edycja-week4work-2023-t

13-14 maja w godz. 9:00 -17:00 warsztat Komunikacja interpersonalna z elementami zachowań asertywnych
W dniach 13-14 maja w godz. 9:00 - 17:00 w sali 11 (Wagonowa 1) zapraszamy na warsztaty "Komunikacja interpersonalna z elementami zachowań asertywnych" które poprowadzi Ewa Kuzilek-Sekścińska - doradca personalny, trener, mediator, pedagog z wieloletnim doświadczeniem, współwłaściciel wrocławskiej firmy doradczo-szkoleniowej ATTESTOR.
 
Brakuje ci asertywności? Podczas warsztatu dostaniesz cenne wskazówki odnośnie wypracowania swoich mechanizmów asertywności. Kurs jest dedykowany osobom, które chcą popracować nad zmianą swojej postawy i sposobu komunikowania się z innymi. Zapraszamy studentów wszystkich kierunków studiów.
 
Zgłoszenia:

https://www.dsw.edu.pl/formularz/wiosenna-edycja-week4work-2023-t

13-14 maja w godz. 9:00 - 16:00 "Praktyczne warsztaty z psychoonkologii dla wolontariuszy"

W dniach 13- 14 maja w godz. 9:00 - 16:00 w sali 20 (WAGONOWA 1) odbędą się warsztaty dla studentów Uniwersytetu Dolnośląskiego DSW pt. ,,Praktyczne warsztaty z psychoonkologii dla wolontariuszy".

 

Organizator: Fundacji La Vie La Vie

Finansowanie: Fundacja La Vie La Vie

 

Zgłoszenia: GRUPA ZAMKNIETA

14 maja w godz. 16:00-18:00 Projekcja filmu Psychonkologia DSW - początek wraz z dyskusja panelową pt.: Psyche i Soma - holistyczne ujęcie opieki nad chorującymi onkologicznie i Ich rodzinami
Zapraszamy 14 maja w godz. 16:00 -18:00 sala 111 (Strzegomska 55) na projekcję filmu "Psychonkologia DSW - początek" po którym odbędzie się dyskusja panelowa pt.: ,,Psyche i Soma - holistyczne ujęcie opieki nad chorującymi onkologicznie i Ich rodzinami" z udziałem ekspertów z Fundacji La Vie La Vie, Dolnośląskiego Centrum Onkologii, Pulmunologii i Hematologii oraz Uniwersytetu Dolnośląskiego DSW.
 
WSTĘP WOLNY
15 maja w godz. 10:00 -15:00 warsztat Różnorodność i inkluzywność w pracy i edukacji - edukacja antydyskryminacyjna w pigułce
15 maja w godz. 10:00 - 15:00 w sali 113 (Strzegomska 55) odbędzie się warsztat "Różnorodność i inkluzywność w pracy i edukacji - edukacja antydyskryminacyjna w pigułce", który poprowadzi Marta Gontarska - doktorka pedagogiki, trenerka i rzeczniczka krytycznej edukacji globalnej i antydyskryminacyjnej. Członkini zarządu Akcji Demokracji - ruchu na rzecz lepszej i bardziej sprawiedliwej Polski oraz członkini Towarzystwa Edukacji Antydyskryminacyjnej (TEA). Współpracuje z wieloma organizacjami w kraju i zagranicą, m.in. Grupą Zagranica, Fundacją Kupuj Odpowiedzialnie, Fundacją Edukacja dla Demokracji, Amnesty International, Concord Europe czy Kreisau Initiative. W pracy trenerskiej upowszechnia metody oparte na dialogu, jak dociekania filozoficzne czy facylitację włączającą.
 
Różnorodność jest przedmiotem nieustannych dyskusji społecznych, jak choćby w kwestii feminatywów, a dyskryminacja i mikroagresje są naszym chlebem powszednim. Dlatego warto podczas tego spotkania przyjrzeć się sobie, swojemu środowisku nauki i pracy, a także dowiedzieć się jak reagować na zachowania, które naruszają godność konkretnych osób czy grup społecznych. Warsztat koncentruje się na budowaniu wiedzy, świadomości i umiejętności w obszarze przeciwdziałania dyskryminacji, ale będzie też przestrzenią do rozmowy na temat różnorodności we współczesnym świecie.
 
Zgłoszenia:

https://www.dsw.edu.pl/formularz/wiosenna-edycja-week4work-2023-t

UWAGA NOWY TERMIN! 23 maja w godz. 10:00 - 12:00 warsztaty Rozwijamy przedsiębiorczość: stwórz markę firmy w 2h!
UWAGA NOWY TERMIN! 23 maja w godz. 10:00 - 12:00 w sali 118 (Strzegomska 47) odbędą się warsztaty "Stwórz markę firmy w 2h!", które poprowadzi Ewelina Salwuk-Marko - właścicielka Agencji Kreatywnej SAL-MAR.
 
Kolejną ciekawą propozycją wiosennej edycji Week4Work jest kreatywny warsztat budowania marki firmy. Studenci staną przed kreatywnym zadaniem – stworzeniem silnej, unikatowej oraz wyróżniającej się marki. Uczestnicy dowiedzą się jak w praktyce budować markę firmę od podstaw uwzględniając elementy takie jak komunikacja wizualna, polityka cenowa, opracowanie wyróżniających markę atraktorów czy analiza konkurencji. Warsztat dedykowany jest w szczególności studentom kierunków kreatywnych oraz osobom zainteresowanym założeniem własnej firmy i budowaniem marki na rynku.
 
Zgłoszenia:

https://www.dsw.edu.pl/formularz/wiosenna-edycja-week4work-2023-t

16-25 maja Komunikacja interpersonalna - Trening Uczący Zastępowania Agresji
Zapraszamy na warsztaty pt.: "Trening Uczący zastępowania Agresji" realizowane w formie hybrydowej od 16 do 25 maja przez mgr Kamilę Ziobrowską w ramach programu rozwoju kompetencji komunikacyjnych studentów naszej Uczelni.
 
Harmonogram:
warsztaty stacjonarne: 16 maja 2023 roku w godzinach 18.00-20.00 ,sala 111 (Strzegomska 55) ,
25 maja 2023 roku w godzinach 17.30-20.45, sala 111 (Strzegomska 55);
warsztaty online: 17,18,19,23,24 maja w godzinach 17.30-20.45
 
Trening Uczący Zastępowania Agresji to narzędzie poznawczo-behawioralne, które przeznaczone jest w szczególności dla osób pracujących z ludźmi. Warsztaty mają za zadanie rozwinięcie kompetencji społecznych poprzez trening kontroli złości, czy wnioskowania moralnego. Szkolenie jest prowadzone przez Instytut Amity. Jeżeli jesteś studentem pedagogiki, czy psychologii zapraszamy serdecznie! Po zakończeniu szkolenia otrzymasz certyfikat potwierdzający nabyte kompetencje.
 
Organizator: Biuro Karier i Praktyk oraz Samorząd Studentów Uniwersytetu Dolnośląskiego DSW
 
Zgłoszenia:

https://www.dsw.edu.pl/formularz/wiosenna-edycja-week4work-2023-t

17 maja w godz. 12:15 - 14:15 Wizyta studyjna do Centrum Badań Psychologicznych PROSALUS
17 maja w godz. 12:15 - 14:15 odbędzie się wizyta studyjna do Centrum Badań Psychologicznych Pro Salus przy ul. Grabiszyńskiej 208 podczas której studenci psychologii będą mogli poznać zasady i specyfikę funkcjonowania takiego miejsca pracy. Jesteś zainteresowany udziałem - zapraszamy :-)
 
Zgłoszenia:

https://www.dsw.edu.pl/formularz/wiosenna-edycja-week4work-2023-t

17 maja w godz. 9:00 -14:30 warsztaty Wykorzystanie genogramu i ekogramu w pracy z rodziną
17 maja w godz. 9:00 -14:30 w MOPS przy ul. Hubskiej 30-32 (wejście od ul. Bocznej) odbędzie się warsztat "Wykorzystanie genogramu i ekogramu w pracy z rodziną", które skierowane jest do studentów kierunku praca socjalna, pedagogika, psychologia. Celem szkolenia jest poznanie narzędzi, techniki wykonywania i sposobu wykorzystania na różnych etapach pracy z rodziną (np. diagnozy, opracowania planu pracy itp.) Szkolenie poprowadzą konsultanci psycholodzy Centrum Pracy Socjalnej i Rodziny Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.
 
Zgłoszenia:

https://www.dsw.edu.pl/formularz/wiosenna-edycja-week4work-2023-t

17 maja w godz. 10:00 -13:00 cykl spotkań tematycznych z pracodawcami
17 maja w godz. 9:00 - 10:00 w sali 114 (strzegomska 55) serdecznie zapraszamy studentów wszystkich kierunków studiów niestacjonarnych oraz studentów ostatniego roku studiów w trybie stacjonarnym na spotkanie z funkcjonariuszami Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Podczas spotkania przedstawione zostaną najważniejsze zadania realizowane przez Agencję oraz prowadzący opowiedzą o ciekawych aspektach pracy agentów ABW. Dodatkowo studenci dowiedzą się jakie muszą spełnić wymagania, aby przystąpić do naboru do ABW oraz jakie są aktualne oferty pracy.
 
17 maja w godz. 10:00 - 11:00 w sali 113 (Strzegomska 55) odbędzie się spotkanie z przedstawicielami Straży Miejskiej Wrocławia pt.: "Straż Miejska w służbie społeczności lokalnej" 
Serdecznie zapraszamy studentów wszystkich kierunków studiów niestacjonarnych oraz studentów ostatniego roku studiów w trybie stacjonarnym na spotkanie z przedstawicielami Straży Miejskiej we Wrocławiu. Podczas spotkania pracownicy Straży Miejskiej przedstawią obowiązki pracownicze jednostki odpowiedzialnej za utrzymanie ładu i porządku publicznego na terenie gminy. Dodatkowo studenci dowiedzą się jakie muszą spełnić wymagania, aby przystąpić do naboru do zespołu Straży Miejskiej.
 
17 maja w godz. 11:00 - 12:00 w sali 114 (Strzegomska 55) zapraszamy na spotkanie pt.: "Funkcjonowanie i organizacja systemu powiadamiania ratunkowego. Promocja stanowiska pracy operatora numerów alarmowych". Spotkanie poprowadzą przedstawiciele Centrum Powiadamiania Ratunkowego. Studenci dowiedzą się jak wygląda praca w miejscu obsługi zgłoszeń alarmowych oraz jak wygląda praca na stanowisku pracy operatora numerów alarmowych. NA spotkanie zapraszamy studentów wszystkich kierunków studiów.
 
17 maja w godz. 12:00 - 13:00 w sali 113 (Strzegomska 55) odbędzie się prezentacja Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości.
Chcesz dowiedzieć się jak wygląda praca w Centralnym Biurze Zwalczania Przestępczości? Zapraszamy na spotkanie z jednostką Policji powołaną do zwalczania cyberprzestępczości. Doświadczeni pracownicy poruszą tematy możliwości rozwoju, kariery oraz zarobków w dziedzinie cyberprzestępczości. Zachęcamy do udziału studentów ostatnich semestrów studiów o charakterze technicznym oraz wszystkich zainteresowanych pracą w służbach mundurowych.
 
Dodatkowo 17 maja w godz. 9:00 - 13:00 w strefie relaksacyjnej przed salami 113 i 114 (Strzegomska 55) będzie można odwiedzić stanowiska brandingowe:
  • Wojskowego Centrum Rekrutacji we Wrocławiu
  • Straży Miejskiej Wrocławia
  • Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości
  • Centrum Powiadamiania Ratunkowego
  • Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego
 
Serdecznie zapraszamy :-)
 
Zgłoszenia na spotkania:

https://www.dsw.edu.pl/formularz/wiosenna-edycja-week4work-2023-t

Strefa stoisk brandingowych: WSTĘP WOLNY
19 maja w godz. 9:00 - 18:00 JAM - projektujemy IDEALNE MIEJSCE PRACY metodą Design Thinking
19 maja w godzinach 9:00 - 18:00 w sali 111 (Strzegomska 55)  zapraszamy na jam czyli 1-dniowy warsztat projektowania innowacyjnych rozwiązań metodą Design Thinking, który został przygotowany i będzie poprowadzony przez moderatorów z &BeyondLab Fundacji Emma oraz CapGemini.
Udział w wydarzeniu jest szansą na poznanie metody Design Thinking oraz zdobycie doświadczenia w projektowaniu produktów i usług w odpowiedzi na zidentyfikowane potrzeby klientów. To także poznanie specyfiki pracy UX DESINERÓW czyli ludzi, którzy odpowiadają za projektowanie doświadczeń odbiorcy od podstaw. Celem ich pracy jest zwiększenie satysfakcji klienta korzystającego z produktu poprzez poprawę jego funkcjonalności i użyteczności, dostarczenie produktu łatwego w obsłudze, zapewnienie “przyjemnych” interakcji między klientem, a produktem.
Temat projektowy: "Idealne miejsce pracy"
 
Zgłoszenia: 

https://www.dsw.edu.pl/formularz/formularz-zgloszenia-na-jam

11-23 maja punkt konsultacji CV
Napisałeś CV, wysłałeś ich setki do pracodawców i cisza. Zapraszamy na indywidualne konsultacje z doradcą Biura Karier i Praktyk, który nie tylko sprawdzi poprawność Twojego CV, ale przed wszystkim pomoże Ci zweryfikować na ile obraz, który w nim przedstawiasz jest odbiciem posiadanych przez Ciebie kompetencji i kwalifikacji.
 
Na spotkanie indywidualne z doradca kariery Dorotą Wróblewską-Cwenar umówisz się pisząc na adres: biuro.karier@dsw.edu.pl
11-23 maja punkt diagnozy talentów GALLUPA
Zastanawiasz się: jakie są Twoje mocne strony? w którym kierunku powinieneś ukierunkować swoją ścieżką kariery? A może masz wrażenie, że utknąłeś w miejscu i Twoja karier nie rozwija się w pożądanym przez Ciebie kierunku? Jeżeli tak, to zapraszamy Cię do odkrycia swojego potencjału czyli test talentów wg Gallupa.
 
Dostęp do testu uzyskasz pisząc na adres: biuro.karier@dsw.edu.pl

A teraz :-)

HARMONOGRAM Dni Aktywności Studenckiej

12 maja warsztaty dla wykładowców Arteterapia - w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie: kim jestem?

12 maja zapraszamy na warsztaty dla wykładowców "Arteterapia - w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie: kim jestem?"

Grupa 1 - w godzinach 12.00-13.45 sala 3 (Strzegomska 47)

Grupa 2 - w godzinach 14.00-15.45 sala 3 (Strzegomska 47)

 

Warsztaty arteterapii z elementami choreoterapii bazujące na terapii ekspresyjnej, które pomogą odnaleźć odpowiedź na pytanie: kim jestem? Sztuka, muzyka, autoekspresja - podczas warsztatów poznasz nowatorskie techniki składające się na arteterapię, ale przede wszystkim otworzą Cię na nowe doświadczenia.

 

Prowadząca: Kornelia Wilgucka

Organizator: Koło Naukowe Studentów Psychologii FLOW

Wstęp wolny!

17 maja warsztaty Co wędkarstwo ma wspólnego z psychologią, czyli warsztaty z psychopatologii

17 maja w godz. 11:00 -15:00 sala 402 (Strzegomska 55) zapraszamy na warsztaty pt.: "Co wędkarstwo ma wspólnego z psychologią, czyli warsztaty z psychopatologii".

 

Wszystkch zainteresowanych psychologią zapraszmy na warsztaty o charakterze eksperymentu psychologicznego. Podczas warsztatów będziesz mógł poznać zniekształcenia poznawcze charakterystyczne dla rozwoju i utrzymywania się objawów psychopoatologicznych. Bez obaw! Warsztaty przeprowadzi psycholożka dr Ewelina Cichoń, która zadba o Twój komfort i bezpieczeństwo oraz przestawi ciekawe zadania eksperymentalne.

 

Prowadząca: dr Ewelina Cichoń

Organizator: Koło Naukowe Studentów Psychologii FLOW

17 maja prezentacja symulacji biznesowej Nie ma jak biznes za pomocą gry Reves

Zapraszamy 17 maja 2023 roku w godzinach 12.00-14.00 sala 408 (Strzegomska 55) na prezentację symulacji biznesowej za pomocą gry Reves pt.: "Nie ma jak biznes" zaproszenie do udziału w symulacji biznesowej.

 

I Ty możesz zostać kreatywnym przedsiębiorcą. Dzięki symulacji biznesowej online, dowiesz się w jaki sposób. Na spotkaniu przedstawiamy projekt, który wystartuje w październiku tego roku - "Nie ma jak biznes", przeprowadzony za pomocą gry Revas. Nie zastanawiaj się tylko dołącz do spotkania! To idealna okazja, by nauczyć się, jak zarządzać własną firmą.

 

Prowadząca: Dominika Miętek

Organizator: Koło Naukowe Menedżer Przyszłości

17 maja wykład Covid-19 w perspektywie społecznej

17 maja w godz. 13:00 -14:00 sala 205 (Strzegomska 47) zapraszamy na wykład pt.: "Covid-19 w perspektywie społecznej".

 

Jak pandemia wpłynęła na studentów Uniwersytetu Dolnośląskiego? Jakie są jej skutki? Podczas wykładu zostaną przedstawione wyniki badań dotyczące skutków pandemii, a także zostaną wskazane trendy i zjawiska, które powstały i nadal są obecne.

 

Prowadzący: Mateusz Pietras, Joanna Dąbrowska

Organizator: Koło Naukowe Studentów Bezpieczeństwa i Administracji "Paradygmant"

17 i 18 maja pokaz gier i zabaw Play'n'test - zostań testerem gier

Na pokaz gier i zabaw, które powstały w produkcji game jamów pt.:  "Play'n'test - zostań testerem gier" zapraszamy:

  • 17 maja 2023 r. w godzinach 12.00-16.00 sala 106 (Strzegomska 55),
  • 18 maja 2023 r. w godzinach 10.30-14.30 sala 107 (Strzegomska 55)

Lubisz gry? Marzysz o stworzeniu swojej autorskiej gry? Chciałbyś przetestować coś nowego? W trakcie wydarzenia Play'n'Test będziasz miał okazję zagrać w nowatorskie gry oraz wziąć udział w ich testach. Dodatkowo będziesz mógł zostawić feedback, który posłuży udoskonalaniu produkcji, a tym samym - będziesz miał realny wkład w ich produkcję.

 

Organizator: Koło Naukowe Twórców Gier i Aplikacji Hello IT

18 maja panel dyskusyjny Czy słowo pisane umiera?

Zapraszamy 18 maja w godz. 10:00 -12:00  na panel dyskusyjny pt.: "Czy słowo pisane umiera?"

 

Czy słowo pisane umiera, czy może wręcz przeciwnie? O czym świadczą regały pełne książek w księgarniach, kolejki w bibliotece po najnowsze tytuły? A może jednak przemawia do Ciebie smutna statystyka czytelnicza? Przyjdź na panel dyskusyjny, podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami. Jeżeli sam jesteś twórcą, pisarzem, poetą, lub chciałbyś być, dołącz do spotkania

 

Prowadzący: Marcelina Woźniak, Karolina Stopa, Anna Brzózka

Organizator: Koło Naukowe Lekkie pióro

22 maja premiera filmu "Warsztaty Arteterapeutyczne z Tadeuszem Różewiczem"

22 maja w godz. 12:00 -14:00 sala 111 (Strzegomska 55) zapraszamy na "Warsztaty arteterapeutyczne z Tadeuszem Różewiczem - premiera filmu"

 

Studenci Uniwersytetu Dolnośląskiego DSW wraz ze studentami Dolnośląskiego Uniwersytetu III Wieku mieli okazję uczestniczyć w projekcie arteterapeutycznym, którego motywem przewodnim była twórczość i postać Tadeusza Różewicza. Uczestnicy projektu poszerzyli swoją wiedzę z zakresu nowoczesnych technologii oraz technik choreoterapetycznych. Jeżeli chcesz zobaczyć, jaki jest efekt końcowy tego projektu zapraszamy na premierę filmu i teledysku.

 

Prowadząca: Kornelia Wilgucka

Organizator: Koło Naukowe Studentów Psychologii FLOW

Wstęp wolny!