Week4Work 2024 - Targi Pracy i Przedsiębiorczości

Chcesz zwiększyć swoją atrakcyjność na rynku pracy?

Poszukujesz ciekawych metod rozwoju kompetencji?

A może chciałbyś zmierzyć się z zadaniami prosto ze świata biznesu?

Jeśli TAK :-)

to Week4Work 2024 jest właśnie dla Ciebie.

W ramach tegorocznej edycji zapraszamy Cię na:

• międzykulturowe warsztaty projektowania rozwiązań metodą Design Thinking,
  • warsztaty negocjacji w oparciu o grę biznesową "Wschód Dzikiego Zachodu",
  • warsztaty przedsiębiorczości połączone z rozgrywką w symulacji biznesowej REVAS,
  • warsztaty rozwoju kompetencji interpersonalnych z wykorzystaniem metody Points of You.

Targi, to także okazja do odwiedzenia Biura Karier i Praktyk w celu:

• sprawdzenia swojego CV podczas indywidualnych konsultacji z doradcą kariery,
  • założenia konta w serwisie www.biurokarier.edu.pl, gdzie znajdziesz oferty praktyk, staży i pracy dla studentów.

Tradycją Week4Work są także warsztaty podczas, których eksperci pomogą Ci:

• przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej z pracodawcą,
  • opracować wniosek w konkursie grantowym dla studentów Uniwersytetu Dolnośląskiego DSW czyli Akademii Umiejętności.

Na wszystkie wydarzenia możesz się zapisać przez naszego fanpage'a na Facebooku link

Zainteresowany? Sprawdź harmonogram i zgłoś się na wybrane wydarzenia.

Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu:

„Wzmacnianie internacjonalizacji studenta i edukacji” finansowanego przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej w ramach Programu Welcome to Poland (2022)

The Project titled "Enhancing Internationalization of a Student and Education" funded by the Polish National Agency for Academic Exchange under the Welcome to Poland Programme (2022)