Co zyskujesz, studiując zarządzanie w DSW?

- Nauczysz się konstruktywnych technik negocjacji, pozwalających osiągać założone cele i przekonać pozostałe strony do swoich racji.
- Zdobędziesz wiedzę i umiejętności pozwalających planować i prowadzić przynoszące wymierne rezultaty mediacje biznesowe.
- Nauczysz się efektywnego rozwiązywania konfliktów w zespołach, między zespołami i na różnych szczeblach hierarchii firmy, ale też przeciwdziałania ich wystąpieniu i umiejętności przeciwdziałania w razie pojawienia się punktów zapalnych.
- Nauczysz się skutecznego wykorzystywania metod coachingowych w formie warsztatowej i pracy indywidualnej.
- Nauczysz się zarządzania zespołami i integrowania ich, kształtowania procesów komunikacji.
- Zdobędziesz kompetencje potrzebne, by stać się inspirującym, charyzmatycznym leaderem, i by skutecznie dopasowywać styl przywództwa do wymogów sytuacji.

- Nauczysz się efektywnego motywowania pracowników i podnoszenia ich satysfakcji.
- Nauczysz się asertywności, pewności siebie, autoprezentacji i umiejętności perswazji
- Nauczysz się wdrażania w firmie dobrych praktyk w zakresie integracji zespołów, przeciwdziałania konfliktom i rozwiązywania ich, skutecznych mediacji i negocjacji biznesowych
- Dowiesz się o prawnych i ekonomicznych aspektach rozwiązywania konfliktów, przeciwdziałania dyskryminacji i mobbingowi w miejscu pracy
- Dowiesz się jak działać w obszarze biznesu w międzykulturowym otoczeniu gospodarczym, z uwzględnieniem jego specyfiki i wyzwań .

Ciekawe informacje o kierunku:
- Osoby prowadzące własne firmy i będące menedżerami coraz częściej chcą pracować ze specjalistami wykorzystującymi psychologię w kontaktach zawodowych czy relacjach biznesowych. Studia psychologiczne pozwalają lepiej zrozumieć ludzi i ich motywacje oraz zdobyć wiedzę na temat budowania relacji. Często także pomagają skutecznie zarządzać ludźmi dla osiągania lepszych efektów biznesowych. Pozwalają zdobyć wykształcenie w najlepiej wynagradzanych zawodach z obszaru szeroko rozumianego zarządzania.
- Atutem studiów psychologia w biznesie jest połączenie wiedzy teoretycznej z zakresu psychologii z umiejętnościami praktycznymi z obszarów takich jak coaching, mentoring, negocjacje czy zachowania konsumenckie. Takie połączenie kompetencji pozwoli Ci lepiej odnaleźć się zarówno w dużej korporacji, jak i jako właściciel start-upa, podejmujący działania w różnych obszarów.
- Psychologia wiąże się z biznesem w wielu aspektach. Wykorzystujemy ją już w momencie ubiegania się o pracę, selekcjonując pracowników lub dbając o swój wizerunek. Pozwala zaprojektować rozwój pracowników i procesy szkoleniowe oraz skutecznie zarządzać zespołem – motywować pracowników, ustalać cele, rozwiązywać konflikty czy zarządzać komunikacją. Wreszcie, wiedza z zakresu psychologii w biznesie przekłada się na lepsze rozumienie ekonomii, marketingu i reklamy, umiejętność prowadzenia badań rynkowych i ich analizy, zarzadzania satysfakcją klienta, tworzenia strategii marketingowych, podejmowania decyzji czy przewidywania przebiegu zjawisk kluczowych dla biznesu.

Po studiach możesz pracować jako:
- negocjator lub mediator sądowy
- specjalista ds. relacji społecznych (corporate social responsibility)
- specjalista w działach sprzedaży i handlowych
- specjalista ds. rozwiązywania konfliktów.
Obejrzyj film z managerką kierunku Anną Pigułą oraz wykładowczynią, psycholożką dr Beatą Rajbą, i dowiedz się, dlaczego warto wybrać Psychologię w biznesie.
Zobacz specjalności na tym kierunku
Specjalności:
HR Business Partner z elementami coachingu
Niestacjonarne
Stacjonarne
Hybrydowe
Rekrutacja zakończona
od 440 zł
490 zł
Negocjacje i mediacje w biznesie
Niestacjonarne
Stacjonarne
Hybrydowe
Rekrutacja zakończona
od 440 zł
490 zł
Psychologia w zarządzaniu przedsiębiorstwem
Niestacjonarne
Stacjonarne
Hybrydowe
Rekrutacja zakończona
od 440 zł
490 zł
Zarządzanie doświadczeniami klientów
Niestacjonarne
Stacjonarne
Hybrydowe
Rekrutacja zakończona
od 440 zł
490 zł