Czego się nauczysz, wybierając tę specjalność?

Ta specjalność odpowiada na rosnące zapotrzebowanie na HR-owców, którzy potrafią nie tylko zarządzać potencjałem ludzkim ale także pełnić rolę coacha i rzeczywistego partnera dla biznesu. W tej specjalności zrozumiesz jak  wspierać rozwój pracowników a także jak zostać inspirującym i inicjującym promotorem zmiany, który efektywnie pomaga biznesowi w znalezieniu najlepszych rozwiązań z obszaru zaądzania potencjałem ludzkim.  Absolwenci tej specjalizacji są wyposażeni w kompleksowe narzędzia niezbędne do skutecznego zarządzania relacjami międzyludzkimi oraz zapobiegania i rozwiązywania konfliktami w miejscu pracy, co czyni ich kluczowymi partnerami biznesowymi, którzy potrafią efektywnie wspierać rozwój organizacji i pomagają osiągać celów biznesowe. W ramach tej specjalizacji kładzie się również nacisk na rozwój umiejętności komunikacyjnych i empatii, co jest kluczowe w efektywnym rozwiązywaniu konfliktów. Ta specjalizacja będzie dla Ciebie jeżeli będziesz chciał pracować jako HR Business Partner w różnych organizacjach, konsultant procesów HR, rekruter, pracownik działu HR, pracownik firm doradczych i konsultingowych, freelancer w każdym z wymienionych wcześniej obszarów.

Praca dla Ciebie:

• HR Business Partner,
  • osoba wspierająca kadrę zarządzającą w firmach, instytucjach i organizacjach,
  • rekruter lub pracownik zespołu rekrutacyjnego,
  • pracownik działu personalnego lub działu komunikacji,
  • pracownik firm doradczych i konsultingowych,
  • freelancer w zakresie rekrutacji czy szkoleń.

• Planowanie i organizowanie pracy HRBP
  • Kultura organizacji i style przywództwa
  • Zarządzanie konfliktem w organizacji
  • Modele pracy coachingowej
  • Praca w środowisku zróżnicowanym kulturowo z wykorzystaniem narzędzi coachingowych
  • Ocena i rozwój pracownika. AC&DC z elementami psychometrii
  • Zarządzanie karierą
  • Raportowanie i analityka w HR
  • Psychologiczne aspekty selekcji i rekrutacji pracowników
Zobacz program studiów
Hand icon

Zainteresowała Cię specjalność?
Zrób kolejny krok i zacznij studia na Uniwersytecie Dolnośląskim DSW we Wrocławiu.

Zapisz się online
Pobierz stronę do PDF