Cel naszej działalności

Chcąc udostępnić wszystkim naszym studentom możliwość studiowania w Uniwersytecie Dolnośląskim DSW, wprowadziliśmy program dla studentów z niepełnosprawnością.

 

Specjalnie dla studentów i doktorantów z niepełnosprawnościami, powstało Biuro Karier, którego celem jest pomoc i wsparcie w pełnym  udziale w procesie kształcenia studentów i doktorantów z niepełnosprawnością. Biuro zostało powołane w celu wspierania i stwarzania warunków do pełnego udziału w procesie kształcenia studentów i doktorantów z niepełnosprawnością.

Czym zajmuje sie biuro?

  1. usuwa bariery w dostępie do zasobów informacyjnych i edukacyjnych
  2. zapewnienia studentom i doktorantom z niepełnosprawnością pomoc psychologiczną
  3. czynimy starania na rzecz pozyskiwania środków finansowych na działania wspierające  studentów i doktorantów z niepełnosprawnością
  4. współpracuje z samorządami oraz organizacjami studenckimi i doktoranckimi oraz organizacjami zewnętrznymi o podobnym profilu w zakresie działań na rzecz studentów i doktorantów z niepełnosprawnością
  5. podejmuje różne działania mające na celu podniesienie jakości uczestniczenia w procesie kształcenia studentów i doktorantów z niepełnosprawnością.

 

Gdzie nas znajdziesz?

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek w godz. 10.00 -15.00

 

ul. Strzegomska 55, parter

53-110 Wrocław

 

Masz pytania?
Napisz: dorota.cwenar@dsw.edu.pl
Zadzwoń: 71 356 15 74 lub 532 549 282