Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Studia realizowane w Chorzowie przez Uniwersytet Dolnośląski DSW

Uniwersytet Dolnośląski DSW i Uniwersytet WSB Merito w Chorzowie podjęły współpracę w zakresie rozwoju i poszerzenia oferty edukacyjnej. Dzięki porozumieniu obu uczelni, pięcioletnie studia magisterskie na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna będzie można realizować w Chorzowie. Będą to studia prowadzone przez Uniwersytet Dolnośląski DSW i Uniwersytet WSB Merito Chorzów w ścisłej współpracy obu uczelni. 

  

Kandydaci na studia jednolite magisterskie pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, po spełnieniu określonych warunków rekrutacyjnych, uzyskają status studentów Uniwersytetu Dolnośląskiego DSW. Zajęcia będą obywały się w budynkach Uniwersytety WSB Merito w Chorzowie. Wykłady i ćwiczenia poprowadzą wykładowcy zatrudnieni przez Uniwersytet Dolnośląski DSW. 

Studenci Uniwersytetu Dolnośląskiego DSW, którzy studiują w Chorzowie, otrzymają pełne wsparcie i informacje w działach obsługowych w Uniwersytecie WSB Merito Chorzów. Będą mogli korzystać z biblioteki oraz innych udogodnień przewidzianych dla wszystkich studentów chorzowskiej uczelni. 

 

Aby zapisać się na jednolite studia magisterskie pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna realizowane przez DSW w Chorzowie kliknij w LINK.

 

Szczegółowe informacje uzyskasz w Biurze Obsługi Studenta  w Chorzowie (mail rekrutacja.chorzow@dsw.edu.pl, tel.: 32 3498 531).