Co zyskujesz, studiując human resources i coaching w DSW?

 • Przygotujesz się do pracy jako HR Manager lub Learning & Development Manager.
 • Zyskasz wiedzę i kompetencje przydatne do realizacji zaawansowanych procesów w obszarze human resources.
 • Nauczysz się, jak planować procesy edukacyjne i stwarzać warunki stymulujące i motywujące pracowników do uczenia się.
 • Dowiesz się jak wzmacniać efektywność pracowników poprzez optymalne wykorzystanie talentów w środowisku pracy.
 • Poznasz teorię i praktykę przygotowania planów rozwoju kompetencji, tworzenia systemów motywacyjnych i wynagrodzeń, prowadzenia ośrodków oceny.
 • Dowiesz się, jak dostosować procesy HR w organizacji do zmieniających się potrzeb rynku pracy i oczekiwań społecznych.
 • Przygotujesz się do roli managera empatycznego, rozumiejącego i otwartego na indywidualne potrzeby członków zespołu, proaktywnego i budującego efektywność zespołu w oparciu o zaufanie i współpracę.
 • Dzięki możliwości pracy z ekspertami, będziesz mógł w praktyce wykorzystać wiedzę i umiejętności nabyte w toku studiów.
 • Odbędziesz praktyki w znanych firmach i organizacjach.

 

Dodatkowe atuty kierunku:

 • Praktyczny profil studiów mobilizuje wykładowców do jak najlepszego przygotowania studentów do pracy. Zajęcia mają formę warsztatów, w trakcie których studenci będą współpracowali z ekspertami i specjalistami z branży human resources i coachingu. Innowacyjne metody dydaktyczne sprawią, że wezmą udział w licznych symulacjach i zmierzą z realnymi problemami rynku pracy.
 • Studenci będą mogli odbyć praktyki w znanych firmach oraz wziąć udział w cyklicznych seminariach z udziałem ekspertów HR i coachingu, odsłaniających tajniki własnego warsztatu zawodowego.
 • Nasi wykładowcy zdobywali doświadczenie zawodowe m.in. w takich firmach jak: Allianz, AmRest, AXA XL, Credit Agricole, Cushman & Wakefield, Danone, Electrolux, Epsilon, Eurobank, Hewlett-Packard, IBM, ING, Nokia, Objectivity, Parker Hannifin, Rödl&Partners, Toyota, Volvo, Wabco.  Wielu z nich kreuje trendy w obszarze human resources jako tzw. high potentials w think tanku HR Influencers, będącym platformą współpracy liderów HR z największym potencjałem rozwojowym.

Posłuchaj, co ma do powiedzenia dr Agnieszka Piasecka Robak, dyrektor programowy kierunku Human resources i Coaching.

Nie czekaj, załóż Konto Kandydata i zapisz się online na studia.

do 9 lutego
czesne już od
430 zł
405 zł
miesięcznie

Zapisując się do 9 lutego, zyskujesz:
●    600 zł dzięki zniżce w czesnym, która rozliczana jest przez cały okres studiów, obniżając proporcjonalnie każdą kolejną opłatę czesnego,
●    dodatkowo zwolniony jesteś z opłaty wpisowej.

Jeśli jesteś naszym absolwentem, zyskasz jeszcze więcej:
●    Twoja zniżka w czesnym wyniesie 1000 zł i będzie rozliczana również przez cały okres studiów, obniżając proporcjonalnie każdą kolejną opłatę czesnego,
●    dodatkowo zwolniony jesteś z opłaty wpisowej.

 


 

dr Agnieszka Piasecka-Robak


Kierunek human resources i coaching jest nastawiony na praktyczne kształcenie umiejętności u studentów. Naszym głównym celem jest wykształcenie grupy specjalistów, profesjonalnie reagujących na potrzeby rynku pracy. Wiemy, że skuteczne budowanie zaangażowania pracowników wymaga dobrze przemyślanej strategii, która jest mocno powiązana z kulturą organizacyjną. Dlatego koncentrujemy się na tym, jak łączyć praktykę human resources i coachingu z kompleksową wiedzą z zakresu pedagogiki, psychologii, socjologii i ekonomii. Jesteśmy mocno zorientowani na współczesny rynek pracy, problematykę zmiany pokoleniowej, wdrażanie idei wellbeingu, dbałości o zdrowie psychiczne pracowników, zaufania i budowania wartości w organizacji. W promowaniu idei nowoczesnego przywództwa wspierają nas influencerzy HR i cenieni specjaliści w zakresie coachingu, realizujący blisko połowę zajęć na naszym kierunku.

dr Agnieszka Piasecka-Robak

Menedżer kierunku Human resources i coachung

Zobacz specjalności na tym kierunku

Specjalności:
Coach biznesu
Niestacjonarne Hybrydowe Od marca
od 405 zł 430 zł
Employer branding
Niestacjonarne Hybrydowe Od marca
od 405 zł 430 zł
HR Manager
Niestacjonarne Hybrydowe Od marca
od 405 zł 430 zł
Learning & Development Manager
Niestacjonarne Hybrydowe Od marca
od 405 zł 430 zł

Partnerzy kierunku

Współpracujemy z wieloma firmami, dzięki czemu na bieżąco dostosowujemy program nauczania do wymagań danej branży.
Hand icon

Zainteresował Cię kierunek?
Zrób kolejny krok i zacznij studia w Dolnośląskiej Szkole Wyższej.

Zapisz się online
Pobierz stronę do PDF