Co zyskujesz, studiując human resources i coaching w DSW?

 • Przygotujesz się do pracy jako HR Manager lub Learning & Development Manager.
 • Zyskasz wiedzę i kompetencje przydatne do realizacji zaawansowanych procesów w obszarze human resources.
 • Nauczysz się, jak planować procesy edukacyjne i stwarzać warunki stymulujące i motywujące pracowników do uczenia się.
 • Dowiesz się jak wzmacniać efektywność pracowników poprzez optymalne wykorzystanie talentów w środowisku pracy.
 • Poznasz teorię i praktykę przygotowania planów rozwoju kompetencji, tworzenia systemów motywacyjnych i wynagrodzeń, prowadzenia ośrodków oceny.
 • Dowiesz się, jak dostosować procesy HR w organizacji do zmieniających się potrzeb rynku pracy i oczekiwań społecznych.
 • Przygotujesz się do roli managera empatycznego, rozumiejącego i otwartego na indywidualne potrzeby członków zespołu, proaktywnego i budującego efektywność zespołu w oparciu o zaufanie i współpracę.
 • Dzięki możliwości pracy z ekspertami, będziesz mógł w praktyce wykorzystać wiedzę i umiejętności nabyte w toku studiów.
 • Odbędziesz praktyki w znanych firmach i organizacjach.

 

Dodatkowe atuty kierunku:

 • Praktyczny profil studiów mobilizuje wykładowców do jak najlepszego przygotowania studentów do pracy. Zajęcia mają formę warsztatów, w trakcie których studenci będą współpracowali z ekspertami i specjalistami z branży human resources i coachingu. Innowacyjne metody dydaktyczne sprawią, że wezmą udział w licznych symulacjach i zmierzą z realnymi problemami rynku pracy.
 • Studenci będą mogli odbyć praktyki w znanych firmach oraz wziąć udział w cyklicznych seminariach z udziałem ekspertów HR i coachingu, odsłaniających tajniki własnego warsztatu zawodowego.
 • Nasi wykładowcy zdobywali doświadczenie zawodowe m.in. w takich firmach jak: Allianz, AmRest, AXA XL, Credit Agricole, Cushman & Wakefield, Danone, Electrolux, Epsilon, Eurobank, Hewlett-Packard, IBM, ING, Nokia, Objectivity, Parker Hannifin, Rödl&Partners, Toyota, Volvo, Wabco.  Wielu z nich kreuje trendy w obszarze human resources jako tzw. high potentials w think tanku HR Influencers, będącym platformą współpracy liderów HR z największym potencjałem rozwojowym.

Posłuchaj, co ma do powiedzenia dr Agnieszka Piasecka Robak, dyrektor programowy kierunku Human resources i Coaching.

Nie czekaj, wypełnij formularz i zgłoś się już dziś.

do 10 lutego
czesne już od
452 zł
427 zł
miesięcznie

Zapisując się do 10 lutego, zyskujesz:
●    600 zł zniżki w czesnym rozliczanej w ciągu dwóch lat studiów 
●    dodatkowo zwolniony jesteś z opłaty wpisowej.

Jeśli jesteś absolwentem DSW, zyskujesz więcej:
●    1000 zł zniżki w czesnym rozliczanej w ciągu dwóch lat studiów (400 zł na pierwszym roku studiów i 400 zł na drugim),
●    dodatkowo zwolniony jesteś z opłaty wpisowej.

 


 

dr Agnieszka Piasecka-Robak


Kierunek human resources i coaching jest nastawiony na praktyczne kształcenie umiejętności u studentów. Naszym głównym celem jest wykształcenie grupy specjalistów, profesjonalnie reagujących na potrzeby rynku pracy. Wiemy, że skuteczne budowanie zaangażowania pracowników wymaga dobrze przemyślanej strategii, która jest mocno powiązana z kulturą organizacyjną. Dlatego koncentrujemy się na tym, jak łączyć praktykę human resources i coachingu z kompleksową wiedzą z zakresu pedagogiki, psychologii, socjologii i ekonomii. Jesteśmy mocno zorientowani na współczesny rynek pracy, problematykę zmiany pokoleniowej, wdrażanie idei wellbeingu, dbałości o zdrowie psychiczne pracowników, zaufania i budowania wartości w organizacji. W promowaniu idei nowoczesnego przywództwa wspierają nas influencerzy HR i cenieni specjaliści w zakresie coachingu, realizujący blisko połowę zajęć na naszym kierunku.

dr Agnieszka Piasecka-Robak

Dyrektor programowa kierunku

Zobacz specjalności na tym kierunku

Specjalności:
Administrator procesów HR
Niestacjonarne Stacjonarne Rekrutacja zakończona
HR Manager
Niestacjonarne Od marca
od 427 zł 452 zł
Learning & Development Manager
Niestacjonarne Stacjonarne Rekrutacja zakończona

Partnerzy kierunku

Współpracujemy z wieloma firmami, dzięki czemu na bieżąco dostosowujemy program nauczania do wymagań danej branży.
Hand icon

Zainteresował Cię kierunek?
Zrób kolejny krok i zacznij studia w Dolnośląskiej Szkole Wyższej.

Zapisz się online
Pobierz stronę do PDF