Co zyskujesz, studiując human resources i coaching na Uniwersytecie Dolnośląskim DSW?

 • Przygotujesz się do pracy jako HR Manager lub Learning & Development Manager.
 • Zyskasz wiedzę i kompetencje przydatne do realizacji zaawansowanych procesów w obszarze human resources.
 • Nauczysz się, jak planować procesy edukacyjne i stwarzać warunki stymulujące i motywujące pracowników do uczenia się.
 • Dowiesz się jak wzmacniać efektywność pracowników poprzez optymalne wykorzystanie talentów w środowisku pracy.
 • Poznasz teorię i praktykę przygotowania planów rozwoju kompetencji, tworzenia systemów motywacyjnych i wynagrodzeń, prowadzenia ośrodków oceny.
 • Dowiesz się, jak dostosować procesy HR w organizacji do zmieniających się potrzeb rynku pracy i oczekiwań społecznych.
 • Przygotujesz się do roli managera empatycznego, rozumiejącego i otwartego na indywidualne potrzeby członków zespołu, proaktywnego i budującego efektywność zespołu w oparciu o zaufanie i współpracę.
 • Dzięki możliwości pracy z ekspertami, będziesz mógł w praktyce wykorzystać wiedzę i umiejętności nabyte w toku studiów.
 • Odbędziesz praktyki w znanych firmach i organizacjach.

Dodatkowe atuty kierunku:

 • Praktyczny profil studiów mobilizuje wykładowców do jak najlepszego przygotowania studentów do pracy. Zajęcia mają formę warsztatów, w trakcie których studenci będą współpracowali z ekspertami i specjalistami z branży human resources i coachingu. Innowacyjne metody dydaktyczne sprawią, że wezmą udział w licznych symulacjach i zmierzą z realnymi problemami rynku pracy.
 • Studenci będą mogli odbyć praktyki w znanych firmach oraz wziąć udział w cyklicznych seminariach z udziałem ekspertów HR i coachingu, odsłaniających tajniki własnego warsztatu zawodowego.
 • Nasi wykładowcy zdobywali doświadczenie zawodowe m.in. w takich firmach jak: Allianz, AmRest, AXA XL, Credit Agricole, Cushman & Wakefield, Danone, Electrolux, Epsilon, Eurobank, Hewlett-Packard, IBM, ING, Nokia, Objectivity, Parker Hannifin, Rödl&Partners, Toyota, Volvo, Wabco.  Wielu z nich kreuje trendy w obszarze human resources jako tzw. high potentials w think tanku HR Influencers, będącym platformą współpracy liderów HR z największym potencjałem rozwojowym.

 

Nie czekaj, załóż Konto Kandydata i zapisz się online na studia.

do 16 października
czesne już od
440 zł
423 zł
miesięcznie

Zapisując się do 16 października, zyskujesz:
●    400 zł dzięki zniżce w czesnym, która rozliczana jest przez cały okres studiów, obniżając proporcjonalnie każdą kolejną opłatę czesnego,
●    dodatkowo zwolniony jesteś z opłaty wpisowej. 

 

 

 

 

 

 

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 423 zł

Jeśli jesteś naszym absolwentem, zyskasz jeszcze więcej:
●    Twoja zniżka w czesnym wyniesie 900 zł i będzie rozliczana również przez cały okres studiów, obniżając proporcjonalnie każdą kolejną opłatę czesnego,
●    dodatkowo zwolniony jesteś z opłaty wpisowej.

 


 

Mój tip na to, aby wyciągnąć ze studiów jeszcze więcej, to wszelkiego rodzaju aktywności w dodatkowych formach rozwoju, jakie oferuje uczelnia. Jest ich naprawdę sporo, więc zachęcam Cię, byś poznał, jakie są możliwości. Osobiście mogę polecić test Gallupa, wszelkiego rodzaju wsparcie, jakie oferuje Biuro Karier i Praktyk np. program mentoringowy. Są również organizowane wszelkiego rodzaju certyfikowane szkolenia stacjonarne, czy też warsztaty, jak i też konferencje i webinary online. Zapisałam się na koło naukowe Human Resources i Coaching. Więc sprawdź i zobacz, co Ciebie zainteresuje.

Renata Choma

absolwentka

Zobacz specjalności na tym kierunku

Specjalności:
Coach biznesu
Niestacjonarne Stacjonarne Hybrydowe
HR Manager
Niestacjonarne Stacjonarne Hybrydowe
od 453 zł 470 zł
Zarządzanie projektami HR
Niestacjonarne Stacjonarne Hybrydowe
od 453 zł 470 zł

Wykładowcy

mgr inż. Agnieszka Polarczyk-Białek

Założycielka firmy Manufaktura Osiągnięć, twórca projektu Executive Coaching Academy - Akademia Managera i Coacha oraz metodologii Lean and Coaching. V-ce Dyrektor Wrocławskiego Oddziału ICF w latach 2018-2019. Obecnie współpracuje z uczelniami wyższymi, szkołami oraz poradniami...

Poznaj innych wykładowców

Partnerzy kierunku

Współpracujemy z wieloma firmami, dzięki czemu na bieżąco dostosowujemy program nauczania do wymagań danej branży.
Hand icon

Zainteresował Cię kierunek?
Zrób kolejny krok i zacznij studia na Uniwersytecie Dolnośląskim DSW we Wrocławiu.

Zapisz się online
Pobierz stronę do PDF