Małgorzata Warzycha

Praktyczka zarządzania, doświadczona menadżerka HR, trenerka biznesu, coach. Certyfikowana mediatorka sądowa i pozasądowa oraz konsultantka DISC D3. Menadżerka kierunku "Human Resources i Coaching" II stopnia i "Psychologia w biznesie " I stopnia. Z wykształcenia socjolożka. Bogate doświadczenie zdobyła pracując w branży finansowej, produkcyjnej i usługowo-logistycznej u największych polskich pracodawców. Liderka wielu projektów, mających wpływ na zmianę modelu komunikacji i kultury organizacyjnej firm. Dodatkowo prowadzi liczne inicjatywy promujące prewencyjne rozwiązywanie konfliktów w miejscu pracy. Przewodnicząca Rady Programowej kierunku.

mgr inż. Agnieszka Polarczyk-Białek

Założycielka firmy Manufaktura Osiągnięć, twórca projektu Executive Coaching Academy - Akademia Managera i Coacha oraz metodologii Lean and Coaching. V-ce Dyrektor Wrocławskiego Oddziału ICF w latach 2018-2019. Obecnie współpracuje z uczelniami wyższymi, szkołami oraz poradniami Psychologiczno-pedagogicznymi, pełniąc funkcje trenerskie i doradcze.  Specjalizuje się w Executive i team coachingu, na co dzień pracuje z managerami różnego szczebla. Wspiera działy HR i Talent Management, prowadząc warsztaty podnoszące kompetencje zawodowe. Pracuje wg standardów International Coach Federation i pomaga swoim klientom osiągnąć ich cele zawodowe oraz prywatne. Pasją Agnieszki są ludzie, którzy wierzą w to, że bez względu na moment w życiu, wszystko można osiągnąć i zmienić. Od lat pracuje z rodzicami i kadrą pedagogiczną nad poprawą relacji i komunikacji w duchu porozumienia i wzajemnego szacunku. Współpracuje z dietetykami w obszarze wprowadzenia zdrowych nawyków żywieniowych i trenerami sportowymi nad poprawą aktywności fizycznej swoich klientów indywidualnych. Ekspertkę cechuje autentyczność, pozytywna energia i prowokatywny styl pracy, który jest efektywny i mierzalny. Posiada wieloletnie doświadczenie korporacyjne, pracowała na stanowiskach liderskich w międzynarodowych firmach produkcyjnych, opartych na koncepcji Lean Management i KAIZEN . Zajmowała się m.in. wdrożeniami dużych, globalnych projektów, wsparciem managerów przygotowując ich do roli mentora. Przeprowadziła ponad 5000 sesji coachingowych (indywidualnych i grupowych), a umiejętności miękkie łączy ze ścisłym umysłem inżyniera.
Ukończyła Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu z tytułem mgr inż. Biotechnologii Żywienia Człowieka i inżynierii produkcji. Jest również absolwentką podyplomowych studiów Prawa Pracy i Administracji Uniwersytetu Poznańskiego oraz podyplomowych studiów Mediacji Rodzinnych, Biznesowych i Karnych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Ponadto ukończyła Studia Zawodowe Coachingu w Krakowie. Specjalizuje się w autorskiej i nowatorskiej metodologii Lean coaching, dotyczącej zmian i wdrożeń w organizacjach.
Nabyła doświadczenie w Polsce i za granicą (Szwajcaria), pracując jako mediator, pomagając w rozwiązywaniu konfliktów i osiąganiu porozumień opartych na zasadzie wygrany-wygrany. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu autorskich warsztatów z zakresu kompetencji liderskich, efektywnej komunikacji i pewności siebie.

dr Alicja Barcik

Doktor nauk społecznych w dyscyplinie: nauki o zarządzaniu i jakości. Wykładowczyni akademicka i trenerka. Posiada  praktyczne doświadczenie w prowadzeniu szkoleń, kursów zawodowych oraz dydaktyki akademickiej. Praktyk biznesu, specjalista z zakresu logistyki, która zdobywała swoje doświadczenie zawodowe od pierwszych lat studiów. Związana zawodowo z logistyką od 2009 roku.