Wirtualna uczelnia

Chcesz mieć kontakt z uczelnią online? Zaoszczędzić czas i złożyć dokumenty online? Sprawdzić aktualny harmonogram zjazdów? W naszej szkole stworzyliśmy dla Ciebie takie rozwiązania, dzięki którym kontakt z nami, jest szybki, łatwy i wygodny.

 

Wystarczy, że się zalogujesz, a potrzebne dokumenty i informacje będziesz mieć w zasięgu ręki. 
Przygotowaliśmy dla Ciebie nasz wewnętrzny system dla studenta USOS oraz wirtualny dziekanat / harmonogramy. Sprawdź, co dzięki tym narzędziom będziesz mógł załatwić.

USOSweb

To wewnętrzny system Dolnośląskiej Szkoły Wyższej. Będziesz częstym gościem na jego stronach. System jest intuicyjny i łatwy, a dzięki niemu sprawdzisz wszystkie potrzebne informacje, dane czy aktualności dotyczące Twojego toku studiów

 

Przejdź do USOS Web

Wirtualny dziekanat / harmonogramy

Co załatwisz w wirtualnym dziekanacie?

  • sprawdzisz aktualny harmonogram zjazdów
  • masz dostęp do potrzebnych dokumentów, które możesz pobrać 
  • będziesz mógł sprawdzić dyżury wykładowców
  • pobierzesz formularze do egzaminów dyplomowych
  • otrzymasz informację o wsparciu dla studentów 
  • znajdziesz koła zainteresowań i organizacje studenckie

Poczta elektroniczna

To szybkie narzędzie, dzięki któremu będziesz zawsze na bieżąco. To dzięki niej komunikujemy się szybko, łatwo i wygodnie. Najważniejsze dokumenty, aktualności, zarządzenia otrzymasz wprost na swoją skrzynkę mailową.

 

Zaloguj się na swoją uczelnianą skrzynkę e-mail

Archiwum prac dyplomowych (APD)

W archiwum prac dyplomowych studenci (jeszcze przed złożeniem dokumentów do egzaminu dyplomowego) wprowadzają swoją pracę dyplomową. Komunikacja o jej poprawkach lub zatwierdzeniu realizowana jest właśnie przez APD.

 

Zaloguj się do APD