Bądź zawsze dobrze poinformowany!

Social media opanowały współczesny świat. Również i Ty korzystasz  z nich codziennie. To dlatego znajdziesz nas na takich portalach, jak Facebook, Instagram, LinkedIn czy YouTube.

 

Chcemy być blisko Ciebie i informować Cię o ważnych i interesujących Ciebie sprawach. 
 

Facebook
Chcesz być na bieżąco? Być informowanym o ciekawych wydarzeniach, warsztatach czy wykładach? Polub nasz fanpage DSW i bądź na bieżąco. To tu publikujemy aktualne informacje ważne dla Ciebie jako studenta.

 

Nie zabraknie również porcji rozrywki, dzięki której studiowanie z nami będzie jeszcze większą przyjemnością. Istotne informacje znajdziesz także w specjalnej grupie Studenci i Absolwenci DSW!


 

Instagram 
To miejsce, w którym możesz obserwować nie tylko swoją uczelnię w obiektywie, ale jej studentów i pracowników. Chcesz się podzielić chwilą ze studenckiego życia? Zrób sobie zdjęcie i oznacz je oficjalnymi hashtagami #miejscedlaciebie #przestrzendsw.

 

Kreuj przestrzeń studenta razem z nami!
 

YouTube
Szukasz porcji wiedzy? Ciekawych wykładów? Webinarów? Chcesz poznać tajniki szybkiego uczenia się lub nauczyć się, jak radzić sobie ze stresem egzaminacyjnym?

 

Zajrzyj koniecznie na kanał Uniwersytetu Dolnośląskiego DSW na YouTube.

LinkedIn 
Profesjonalne przygotowanie do zawodu i wsparcie w rozwoju ścieżki zawodowej naszych studentów, to nasz priorytet. Jesteśmy więc tam, gdzie o pracy i wzmacnianiu kompetencji mówi się najwięcej.

 

Szukaj nas na LinkedIn i otrzymuj informacje szczególnie przydatne w rozwoju Twojej kariery