Na terenie kampusu skorzystasz z Wi-Fi, a w studenckim bufecie znajdziesz smaczne, domowe dania w dobrych cenach. Mamy również menu dla wegetarian.


Nasza siedziba znajduje się w niedalekiej odległości od ścisłego centrum Wrocławia i jest dobrze skomunikowana m.in. z portem lotniczym, dworcem PKP wrocław mikołajów, dworcem PKS oraz autostradową obwodnicą miasta. na uczelnię dojedziesz autobusami mPK linii 106, 132, 142, 109, 149, 107, 148. Wysiądź na przystanku „Dolnośląska Szkoła Wyższa”.

W budynkach Uniwersytetu Dolnośląskiego DSW (Strzegomska 55, Strzegomska 47) znajdziesz takie usługi jak:

  • ksero i szatnia
  • studencka kantyna
  • strefa wypoczynku 

Galeria 47 i 55 
To miejsca ekspozycji i dokumentacji prac uczestników Letniej akademii sztuki, studentów Uniwersytetu Dolnośląskiego DSW oraz współpracujących artystów. To tutaj organizujemy tematyczne wystawy, koncerty oraz wydarzenia artystyczne. Rozwijamy tę przestrzeń  dla dyskusji o sztuce współczesnej i jej społecznym kontekście.

Ułatwienia dla niepełnosprawnych
Chcąc udostępnić wszystkim naszym studentom możliwość studiowania w Uniwersytecie Dolnośląskim DSW, wprowadziliśmy program dla studentów z niepełnosprawnością.

 

Biuro zostało powołane w celu wspierania i stwarzania warunków do pełnego udziału w procesie kształcenia studentów i doktorantów z niepełnosprawnością.

Parking dla studentów

Wygodnie i blisko - nasi zmotoryzowani studenci i słuchacze mają do dyspozycji dwa bezpłatne parkingi przy Uniwersytecie Dolnośląskim DSW: na Strzegomskiej 55 oraz duży parking na ul. Strzegomskiej 47.