Na terenie kampusu skorzystasz z Wi-Fi, a w studenckim bufecie znajdziesz smaczne, domowe dania w dobrych cenach. Mamy również menu dla wegetarian.


Nasza siedziba znajduje się w niedalekiej odległości od ścisłego centrum Wrocławia i jest dobrze skomunikowana m.in. z portem lotniczym, dworcem PKP wrocław mikołajów, dworcem PKs oraz autostradową obwodnicą miasta. na uczelnię dojedziesz autobusami mPK linii 106, 107, 109, 132, 142, 148, 149, 609, 206 i 249 Wysiądź na przystanku „Dolnośląska Szkoła Wyższa”.

W budynkach DSW (Strzegomska 55, Strzegomska 47) znajdziesz takie usługi jak:

  • ksero i szatnia
  • studencka kantyna
  • strefa wypoczynku 

Galeria 47 i 55 
To miejsca ekspozycji i dokumentacji prac uczestników Letniej akademii sztuki, studentów DSW oraz współpracujących artystów. To tutaj organizujemy tematyczne wystawy, koncerty oraz wydarzenia artystyczne. Rozwijamy tę przestrzeń  dla dyskusji o sztuce współczesnej i jej społecznym kontekście.

Ułatwienia dla niepełnosprawnych
Chcąc udostępnić wszystkim naszym studentom możliwość studiowania w Dolnośląskiej Szkole Wyższej, wprowadziliśmy program dla studentów z niepełnosprawnością.

 

Biuro zostało powołane w celu wspierania i stwarzania warunków do pełnego udziału w procesie kształcenia studentów i doktorantów z niepełnosprawnością.

Parking dla studentów

Wygodnie i blisko - nasi zmotoryzowani studenci i słuchacze mają do dyspozycji dwa bezpłatne parkingi przy DSW: na Strzegomskiej 55 oraz duży parking na ul. Strzegomskiej 47.