Biuro Działu Studiów Podyplomowych, to przede wszystkim miejsce obsługi każdego uczestnika studiów. Wykwalifikowani pracownicy działu, są w stanie rozwiązać każdy problem, z jakim się do nich zgłosisz.

 

Jeśli chcesz: złożyć podanie, odebrać lub pobrać dokumenty, chciałbyś skontaktować się z wykładowcą, to wszystko można otrzymać w zaciszu naszego nowego biura. Zawsze służymy informacją i poradą w tym zakresie. 

Jakie kwestie możesz rozwiązać w naszym biurze?

  • uzyskasz zaświadczenie  o studiowaniu lub o ukończeniu studiów
  • otrzymasz faktury za studia podyplomowe
  • złożysz wnioski i podania, np. o wpis warunkowy, urlop dziekański, zaliczenie praktyk i inne
  • otrzymasz pomoc w zakresie  USOSweb
  • odbierzesz świadectwa ukończenia studiów podyplomowych
  • złożysz dokumentację związaną z zakończeniem praktyk
  • otrzymasz informacje o aktualnej ofercie studiów podyplomowych
  • zapoznasz się z aktualnie prowadzonymi szkoleniami 

 

Studia podyplomowe na DSW to przede wszystkim miejsce spotkań – ludzi, wiedzy, doświadczeń, emocji, praktyki i teorii. Większość zajęć to warsztaty, podczas których uczestnicy uczą się zastosowania zdobytej wiedzy w praktyce. Ukończenie studiów daje absolwentom szansę na awans, zmianę pracy lub też rozpoczęcie własnej działalności.

 

Dodatkowym wsparciem podczas studiów są najbogatsze na Dolnym Śląsku zbiory biblioteki DSW. Można w niej znaleźć wiele fachowych publikacji, związanych z każdą dziedziną studiów oferowanych przez uczelnię. Studia  podyplomowe pozwalają w szybki i zwięzły sposób zdobyć konkretne umiejętności i nabyć kompetencje w nowych obszarach zawodowych. Dzięki temu absolwenci wzmacniają swoją pozycję na rynku pracy. W ramach wybranych kierunków również można pozyskać dodatkowe certyfikaty, które będą doskonałym wyróżnikiem na rynku pracy. 

 

Dodatkowo zajęcia prowadzone są w formule zjazdów weekendowych, co pozwala naszym uczestnikom połączyć pracę zawodową z rozwojem osobistym. 

dr Barbara Kutrowska

Kierownik Działu Studiów Podyplomowych

Skontaktuj się z nami

Dział Studiów Podyplomowych

Strzegomska 55

Tel.: +71 356 15 13, +48 539 670 414, +48 539 670 409

E-mail: dsp@dsw.edu.pl

Godziny otwarcia


poniedziałek: 08:30-16:00
wtorek: 08:30-16:00
środa: 08:30-16:00
czwartek: 08:30-16:00
piątek: 08:30-16:00
sobota: 08:00-14:00