Biuro Działu Studiów Podyplomowych, to przede wszystkim miejsce obsługi każdego uczestnika studiów. Wykwalifikowani pracownicy działu, są w stanie rozwiązać każdy problem, z jakim się do nich zgłosisz.

 

Jeśli chcesz: złożyć podanie, odebrać lub pobrać dokumenty, chciałbyś skontaktować się z wykładowcą, to wszystko można otrzymać w zaciszu naszego nowego biura. Zawsze służymy informacją i poradą w tym zakresie. 

Jakie kwestie możesz rozwiązać w naszym biurze?

  • uzyskasz zaświadczenie  o studiowaniu lub o ukończeniu studiów
  • otrzymasz faktury za studia podyplomowe
  • złożysz wnioski i podania, np. o wpis warunkowy, urlop dziekański, zaliczenie praktyk i inne
  • otrzymasz pomoc w zakresie  USOSweb
  • odbierzesz świadectwa ukończenia studiów podyplomowych
  • złożysz dokumentację związaną z zakończeniem praktyk
  • otrzymasz informacje o aktualnej ofercie studiów podyplomowych
  • zapoznasz się z aktualnie prowadzonymi szkoleniami 

 

Studia podyplomowe to wyjątkowo praktyczny produkt dla osób chcących rozwijać swoje kompetencje i dążących do specjalizacji w danej dziedzinie. Pozwalają w stosunkowo krótkim czasie poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności w bardzo konkretnych obszarach, co pozwala szybko dostosować się do rynku pracy.

W Uniwersytecie Dolnośląskim DSW na bieżąco monitorujemy rynek pracy i stale poszerzamy naszą ofertę o najbardziej potrzebne kierunki. Dbamy o to, aby każdy z nich obejmował najbardziej przydatny, aktualny i dostosowany do rynku zakres materiału. Zapewniamy wysoką jakość kształcenia, również dzięki współpracujemy z przedsiębiorstwami oraz instytucjami z kraju i zagranicy. Zajęcia prowadzone są przez wysokiej klasy specjalistów - praktyków, posiadających szeroką wiedzę i bogate doświadczenie w swojej dziedzinie. To wszystko sprawia, że uczestnik studiów w szybkim tempie jest wyposażony w potrzebne na rynku kompetencje, które może z powodzeniem wykorzystać w praktyce.

Wiele realizowanych przez nas kierunków studiów podyplomowych umożliwia także uzyskanie dodatkowych certyfikatów lub uprawnień, a dzięki szerokiej ofercie tematycznej, każdy może znaleźć produkt odpowiadający swoim potrzebom.

Piotr Wójcik

Dyrektor Działu Studiów Podyplomowych i Szkoleń

Skontaktuj się z nami

Dział Studiów Podyplomowych

W dniach 25-27.05 Dział Studiów Podyplomowych i Szkoleń będzie nieczynny.

Strzegomska 55

Tel.: 71 356 15 13, +48 539 670 414, +48 539 670 409, +48 539 670 419

E-mail: dsp@dsw.edu.pl

Godziny otwarcia


poniedziałek: 08:00-16:00
wtorek: 08:00-16:00
środa: 08:00-16:00
czwartek: 08:00-16:00
piątek: 08:00-16:00
sobota: 08:00-14:00