Opis kierunku:

Studia podyplomowe Projektant UX - User Experience Design przygotują Cię do pracy w roli specjalisty od tworzenia projektów graficznych aplikacji internetowych czy mobilnych.  Będziesz pracować blisko z grafikami oraz programistami.

To ważna rola w projektach IT. To dbanie o pozytywne odczucia użytkowników aplikacji podczas korzystania z nich. To sposób wyrażania funkcjonalności i użyteczności w posługiwaniu się interfejsem graficznym.

Dzięki tym studiom poznasz różnice w tworzeniu układów stron internetowych, szaty graficznej czy panelu użytkownika i administratora. Poznasz zasady projektowania UX zorientowanego na osoby z niepełnosprawnościami. Nauczysz się badać i testować rozwiązań z użytkownikami poprzez weryfikacje swoich i ich pomysłów w trakcie przygotowania rozwiązań. Przekonaj się sam!

• Studia realizowane są w formule synchronicznej (w czasie rzeczywistym).
  • Zajęcia, które odbywają się zdalnie są prowadzone przy pomocy platformy Microsoft Teams, a każdy z uczestników dostaje darmowy dostęp do pakietu Microsoft Office.
  • Dla przyszłych projektantów UX
  • Dla grafików komputerowych

Co zyskujesz?

• Nabędziesz najnowszą wiedzę z zakresu tworzenia aplikacji internetowych oraz mobilnych.
  • Poznasz narzędzia do prototypowania projektów graficznych.
  • Nauczysz się badać i testować rozwiązania UX.

Studia idealne dla Ciebie!

Nie wiesz, na który kierunek się zdecydować? Skontaktuj się z Biurem Rekrutacji Studiów Podyplomowych: sp@dsw.edu.pl

Bezpłatne szkolenia

Dlaczego jeszcze warto wybrać studia podyplomowe w DSW? Ponieważ każdy uczestnik studiów ma możliwość bezpłatnie wziąć udział w aż 4 dodatkowych szkoleniach! Odbędą się one w trakcie jednego weekendu i nie będą ze sobą kolidować godzinowo. Po ukończeniu szkolenia otrzymasz zaświadczenie potwierdzające udział.

Tematy szkoleń:
1. Savoir-vivre w miejscu pracy.
2. Budowanie kultury informacji zwrotnej.
3. Podróż bohatera. Wyznaczanie celów osobistych i zawodowych metodą coachingową.
4. Współpraca międzypokoleniowa. Jak ze sobą rozmawiać, czego oczekiwać, jak się uzupełniać.

Formuły studiów podyplomowych

W Dolnośląskiej Szkole Wyższej studia podyplomowe na kierunku Projektant UX - User Experience Design prowadzimy:
  • online synchronicznie  - studia na tym kierunku prowadzone są zawsze w formule online, bez względu na sytuację pandemiczną.  Nową wiedzę i umiejętności zdobywasz, dzięki zajęciom realizowanym na platformie MS Teams. Z wykładowcami i kolegami z grupy kontaktujesz się przez Internet, w czasie rzeczywistym (synchronicznie). W zajęciach uczestniczysz w weekendy, zgodnie z ustalonym harmonogramem, łącząc się z miejsca, w którym aktualnie przebywasz.

Partnerzy kierunku

Współpracujemy z wieloma firmami, dzięki czemu na bieżąco dostosowujemy program nauczania do wymagań danej branży.

Nie czekaj, załóż Konto Kandydata i zapisz się online na studia!

do 31 sierpnia
czesne już od
miesięcznie

Zapisując się do 31 sierpnia zyskujesz 700 zł, dzięki:

• 300 zł zniżki w czesnym, która rozliczana jest przez cały okres studiów, obniżając proporcjonalnie każdą kolejną opłatę czesnego,
  • 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej.

Jeśli jesteś absolwentem DSW, zyskujesz 900 zł, dzięki:

• 500 zł zniżki w czesnym, która rozliczana jest przez cały okres studiów, obniżając proporcjonalnie każdą kolejną opłatę czesnego,
  • 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej.

Program studiów

Zajęcia prowadzone są przez dwa semestry w trybie online synchronicznie w wymiarze 160 godzin. Zajęcia odbywać się będą za pomocną platformy MS Teams.

Program nauki:

• Podstawy User Experience (32 godz.)
  • Projektowanie i prototypowanie (48 godz.)
  • Testowanie i weryfikowanie UX (48 godz.)
  • Metodyki zwinne (16 godz.)
  • Pracownia dyplomowa (16 godz.)

Warunkiem ukończenia studiów podyplomowych jest:

• obecność
  • zaliczenie wszystkich zajęć objętych programem
  • przygotowanie i przedstawienie pracy dyplomowej.
Liczba miesięcy nauki: 9
Liczba zjazdów: 10
Liczba semestrów: 2
Zobacz program studiów

Wykładowcy

mgr inż. Stanisław Lota

Absolwent Politechniki Wrocławskiej. Magister inżynier informatyk w specjalizacji Systemy i Sieci Komputerowe. Pracownik naukowo-dydaktyczny na stanowisku asystenta Dolnośląskiej Szkoły Wyższej, właściciel firmy informatycznej Devillecloud, certyfikowany instruktor Akademii Cisco CCNA i...

Poznaj innych wykładowców
Hand icon

Zainteresował Cię kierunek?
Zrób kolejny krok i zacznij studia w Dolnośląskiej Szkole Wyższej.

Zapisz się online

Na Twoje pytania odpowie Biuro Rekrutacji - Studia podyplomowe