Wygodne zapisy na studia - krok po kroku

Studia podyplomowe możesz podjąć, jeśli masz wykształcenie wyższe (licencjackie, inżynierskie lub magisterskie). Oznacza to, że nie musisz posiadać dyplomu magistra  

i już po studiach I stopnia zacząć studia podyplomowe. O przyjęciu na studia decyduje kolejność zgłoszeń oraz złożenie kompletu dokumentów i spełnienie wymogów wynikających z zasad rekrutacji.  Nadal pozostajemy w reżimie sanitarnym.

Sprawdź nową możliwość przejścia procesu rekrutacji z Kontem Kandydata. Zaprojektowaliśmy je tak, by maksymalnie ułatwić Ci, zostanie uczestnikiem studiów podyplomowych w DSW.  
 

Co zyskujesz, zakładając konto: 

 • cały proces rekrutacji przejdziesz online 
 • dostarczysz dokumenty, podpiszesz umowę i dokonasz płatności rekrutacyjnych z dowolnego miejsca na świecie za pośrednictwem internetu 
 • sprawdzisz status swoich rekrutacji i dokumentów oraz historię zapisów 
 • w każdej chwili dokończysz przerwany proces uzupełniania formularza rekrutacyjnego.  

Rekrutacja z Kontem Kandydata

Krok 1

Wybierz kierunek studiów odpowiedni dla siebie, przejdź do zapisów online i wybierz opcję “Załóż konto” w prawym, górnym rogu. 

Krok 2

Załóż Konto Kandydata, w którym znajdziesz wszystkie niezbędne instrukcje dotyczące tego, jak skutecznie przejść proces rekrutacji na wybrany przez Ciebie kierunek studiów. Znajdziesz tu również listę wszystkich niezbędnych dokumentów, które trzeba dostarczyć, by spełnić wymogi rekrutacyjne i zostać uczestnikiem studiów podyplomowych DSW. 

 

Jeżeli jesteś naszym studentem, uczestnikiem studiów podyplomowych lub absolwentem, możesz pominąć proces zakładania konta i od razu zalogować się do niego loginem  i hasłem, którego używasz w USOSie.

Krok 3

Po założeniu konta i wypełnieniu formularza rekrutacyjnego masz 7 dni na skompletowanie, dostarczenie i podpisanie niezbędnych dokumentów. Tylko dzięki Kontu Kandydata możesz to wszystko zrobić bez wychodzenia z domu, online! 

W rekrutacji na studia podyplomowe wymagane jest dostarczenie i okazanie oryginału dyplomu ukończenia studiów wyższych. Dyplom możesz dostarczyć:

 • osobiście, w ciągu 7 dni od dokonania zapisu;
 • w ciągu 7 dni od dokonania zapisu za pośrednictwem poczty/kuriera, z gwarancja zwrotu dyplomu listem poleconym za potwierdzeniem odbioru;
 • podczas pierwszego zjazdu na studiach podyplomowych w Biurze Rekrutacji.  
Krok 4

Po weryfikacji kompletności wszystkich, otrzymanych od Ciebie dokumentów, przekażemy Ci informację o przyjęciu na studia. Jeśli zdiagnozujemy jakieś błędy lub braki, będziemy Cię o tym na bieżąco informować. 

Krok 5

To już! Jesteś studentem DSW!

 

Teraz możesz:

 • zalogować się do USOS’a
 • sprawdzić harmonogram pierwszego zjazdu (o terminie rozpoczęcia zajęć zostaniesz powiadomiony 2 tygodnie przed planowanym zjazdem) 

Rekrutacja bez zakładania konta

Krok 1

Wybierz kierunek studiów odpowiedni dla siebie, przejdź do zapisów online i rozpocznij wypełnianie formularza rekrutacyjnego.  

Krok 2

Po wypełnieniu formularza i zakończeniu rejestracji wyślemy na Twój adres e-mail automatycznie wygenerowane i wypełnione dokumenty.  

 

Spokojnie, poprowadzimy Cię przez proces zapisu oraz przypomnimy o wszystkich wymaganych dokumentach, które musisz jeszcze zgromadzić. 

Krok 3

W ciągu 7 dni od daty zapisu na studia dostarcz do nas komplet dokumentów. Aby proces rekrutacji na studia nie sprawił Ci kłopotu, możesz to zrobić na kilka sposobów:  

 • przychodząc osobiście 

 • korzystając z wrzutni na dokumenty 

 • wysyłając je do nas pocztą tradycyjną 

Krok 4

 

Biuro Rekrutacji, po weryfikacji kompletności wszystkich otrzymanych od Ciebie dokumentów, przekaże Ci informacje o przyjęciu na studia, harmonogramie zjazdów oraz planie zajęć.  Bądź spokojny, w razie pytań, pracownicy Biura Rekrutacji pomogą Ci i przekażą wszelkie niezbędne informacje. Cały czas jesteśmy z Tobą   w kontakcie telefonicznym i e-mailowym! 

Krok 5

To już! Jesteś studentem DSW!

 

Teraz możesz:

 • zalogować się do USOS’a
 • sprawdzić harmonogram pierwszego zjazdu (o terminie rozpoczęcia zajęć zostaniesz powiadomiony 2 tygodnie przed planowanym zjazdem) 
Przydatne dokumenty
Skontaktuj się z nami!

Biuro Rekrutacji - Studia podyplomowe

Strzegomska 55 - pok. nr 14 - parter

Infolinia rekrutacyjna: 71 757 28 63

Tel.: 539 670 477; 539 670 452; 693 010 162

E-mail: sp@dsw.edu.pl

Godziny otwarcia


poniedziałek: 08:30-16:00
wtorek: 08:30-16:00
środa: 08:30-16:00
czwartek: 08:30-16:00
piątek: 08:30-16:00

Zamówienie na fakturę można przesłać:

 • pisemnie na adres: Dolnośląska Szkoła Wyższa z siedzibą we Wrocławiu
  ul. Strzegomska 55
  53-611 Wrocław
  z dopiskiem: Dział Studiów Podyplomowych
 • emailem: dsp@dsw.edu.pl 
 • Jeśli składasz dokumenty na studia możesz dołączyć zamówienie na fakturę do aplikacji składanej w Biurze Rekrutacji

 

Pobierz zamówienie na fakturę:

Zamówienie na fakturę