Wygodne zapisy na studia - krok po kroku

Studia podyplomowe możesz podjąć, jeśli masz wykształcenie wyższe (licencjackie, inżynierskie lub magisterskie). Oznacza to, że nie musisz posiadać dyplomu magistra  

i już po studiach I stopnia (licencjackich) zacząć studia podyplomowe. O przyjęciu na studia decyduje kolejność zgłoszeń oraz złożenie kompletu dokumentów i spełnienie wymogów wynikających z zasad rekrutacji.  Nadal pozostajemy w reżimie sanitarnym.

Sprawdź nową możliwość przejścia procesu rekrutacji z Kontem Kandydata. Zaprojektowaliśmy je tak, by maksymalnie ułatwić Ci, zostanie uczestnikiem studiów podyplomowych w Uniwersytecie Dolnośląskim DSW we Wrocławiu.  
 

Co zyskujesz, zakładając konto: 

 • cały proces rekrutacji przejdziesz online 
 • dostarczysz dokumenty, podpiszesz umowę i dokonasz płatności rekrutacyjnych z dowolnego miejsca na świecie za pośrednictwem internetu 
 • sprawdzisz status swoich rekrutacji i dokumentów oraz historię zapisów 
 • w każdej chwili dokończysz przerwany proces uzupełniania formularza rekrutacyjnego.  

Studia podyplomowe to wyjątkowo praktyczny produkt dla osób chcących rozwijać swoje kompetencje i dążących do specjalizacji w danej dziedzinie. Pozwalają w stosunkowo krótkim czasie poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności w bardzo konkretnych obszarach, co pozwala szybko dostosować się do rynku pracy. 

 

Na Uniwersytecie Dolnośląskim DSW na bieżąco monitorujemy rynek pracy i stale poszerzamy naszą ofertę o najbardziej potrzebne kierunki. Dbamy o to, aby każdy z nich obejmował najbardziej przydatny, aktualny i dostosowany do rynku zakres materiału. Zapewniamy wysoką jakość kształcenia, również dzięki współpracujemy z przedsiębiorstwami oraz instytucjami z kraju i zagranicy. Zajęcia prowadzone są przez wysokiej klasy specjalistów - praktyków, posiadających szeroką wiedzę i bogate doświadczenie w swojej dziedzinie. To wszystko sprawia, że uczestnik studiów w szybkim tempie jest wyposażony w potrzebne na rynku kompetencje, które może z powodzeniem wykorzystać w praktyce. 

 

Wiele realizowanych przez nas kierunków studiów podyplomowych umożliwia także uzyskanie dodatkowych certyfikatów lub uprawnień, a dzięki szerokiej ofercie tematycznej, każdy może znaleźć produkt odpowiadający swoim potrzebom.

Piotr Wójcik

Dyrektor Działu Studiów Podyplomowych i Szkoleń

Zawodowo zajmuję się marketingiem i projektowaniem graficznym. Są to dziedziny bardzo dynamiczne i podatne na zmiany, wymagają ciągłego doskonalenia i aktualizacji wiedzy. Chcąc być ciągle na bieżąco, wybrałam studia podyplomowe, ponieważ pozwala mi to na uzyskanie wiedzy od praktyków i ekspertów w swojej dziedzinie. Dodatkowo chciałabym zrozumieć, w jaki sposób ludzie podejmują różne czynności w internecie i co wpływa na ich decyzje np. zakupowe. Taką wiedzę mogę uzyskać na kierunku UX design - projektowanie doświadczeń użytkownika. 
 
Projektant UX - User Experience Design to studia online. Prowadzone są w dwóch formach: warsztatowej, wykorzystującej 100% czasu na współpracę z innymi studentami oraz wykładowej, pozwalającej na przyswojenie wiedzy teoretycznej w ekspresowym tempie. 
 
Wobec studiów podyplomowych mam szczególne wymagania. Przede wszystkim mają dać mi możliwość zdobycia wyspecjalizowanej wiedzy w skondensowany sposób. Ważne jest także dla mnie zachowanie balansu między życiem zawodowym, osobistym i edukacyjnym, dlatego wybrałam podyplomowe studia online na Uniwersytecie Dolnośląskim DSW.

Sylwia Szymczyna

uczestniczka studiów podyplomowych Projektant UX - User Experience Design

Rekrutacja z Kontem Kandydata

Krok 1

Wybierz kierunek studiów odpowiedni dla siebie, przejdź do zapisów online i wybierz opcję “Załóż konto” w prawym, górnym rogu. 

Krok 2

Załóż Konto Kandydata, w którym znajdziesz wszystkie niezbędne instrukcje dotyczące tego, jak skutecznie przejść proces rekrutacji na wybrany przez Ciebie kierunek studiów. Znajdziesz tu również listę wszystkich niezbędnych dokumentów, które trzeba dostarczyć, by spełnić wymogi rekrutacyjne i zostać uczestnikiem studiów podyplomowych Uniwersytetu Dolnośląskiego DSW we Wrocławiu. 

 

Jeżeli jesteś naszym studentem, uczestnikiem studiów podyplomowych lub absolwentem, możesz pominąć proces zakładania konta i od razu zalogować się do niego loginem  i hasłem, którego używasz w USOSie.

Krok 3

Po założeniu konta i wypełnieniu formularza rekrutacyjnego masz 7 dni na skompletowanie, dostarczenie i podpisanie niezbędnych dokumentów. Tylko dzięki Kontu Kandydata możesz to wszystko zrobić bez wychodzenia z domu, online! 

W rekrutacji na studia podyplomowe wymagane jest dostarczenie i okazanie oryginału dyplomu ukończenia studiów wyższych. Dyplom możesz dostarczyć:

 • osobiście, w ciągu 7 dni od dokonania zapisu;
 • w ciągu 7 dni od dokonania zapisu za pośrednictwem poczty/kuriera, z gwarancja zwrotu dyplomu listem poleconym za potwierdzeniem odbioru.
Krok 4

Po weryfikacji kompletności wszystkich, otrzymanych od Ciebie dokumentów, przekażemy Ci informację o przyjęciu na studia. Jeśli zdiagnozujemy jakieś błędy lub braki, będziemy Cię o tym na bieżąco informować. 

Krok 5

To już! Jesteś studentem Uniwersytetu Dolnośląskiego DSW

 

Teraz możesz:

 • zalogować się do USOS’a
 • sprawdzić harmonogram pierwszego zjazdu (o terminie rozpoczęcia zajęć zostaniesz powiadomiony 2 tygodnie przed planowanym zjazdem) 

Rekrutacja bez zakładania konta

Krok 1

Wybierz kierunek studiów odpowiedni dla siebie, przejdź do zapisów online i rozpocznij wypełnianie formularza rekrutacyjnego.  

Krok 2

Po wypełnieniu formularza i zakończeniu rejestracji wyślemy na Twój adres e-mail automatycznie wygenerowane i wypełnione dokumenty.  

 

Spokojnie, poprowadzimy Cię przez proces zapisu oraz przypomnimy o wszystkich wymaganych dokumentach, które musisz jeszcze zgromadzić. 

Krok 3

W ciągu 7 dni od daty zapisu na studia dostarcz do nas komplet dokumentów. Aby proces rekrutacji na studia nie sprawił Ci kłopotu, możesz to zrobić na kilka sposobów:  

 • przychodząc osobiście 

 • korzystając z wrzutni na dokumenty 

 • wysyłając je do nas pocztą tradycyjną 

Krok 4

 

Biuro Rekrutacji, po weryfikacji kompletności wszystkich otrzymanych od Ciebie dokumentów, przekaże Ci informacje o przyjęciu na studia, harmonogramie zjazdów oraz planie zajęć.  Bądź spokojny, w razie pytań, pracownicy Biura Rekrutacji pomogą Ci i przekażą wszelkie niezbędne informacje. Cały czas jesteśmy z Tobą   w kontakcie telefonicznym i e-mailowym! 

Krok 5

To już! Jesteś uczestnikiem studiów podyplomowych Uniwersytetu Dolnośląskiego DSW we Wrocławiu!

 

Teraz możesz:

 • zalogować się do USOS’a
 • sprawdzić harmonogram pierwszego zjazdu (o terminie rozpoczęcia zajęć zostaniesz powiadomiony 2 tygodnie przed planowanym zjazdem) 
Przydatne dokumenty
Skontaktuj się z nami!

Biuro Rekrutacji - Studia podyplomowe

Strzegomska 55 - pok. nr 14 - parter

Infolinia rekrutacyjna: 71 757 28 63

Tel.: 539 670 452; 539 670 477;

E-mail: sp@dsw.edu.pl

Godziny otwarcia


poniedziałek: 09:00 - 16:00
wtorek: 08:30 - 16:00
środa: 08:30 - 18:00
czwartek: 08:30 - 16:00
piątek: 08:30 - 16:00
sobota: 10:00 - 14:00

Zamówienie na fakturę można przesłać:

 • pisemnie na adres: Uniwersytet Dolnośląski DSW we Wrocławiu
  ul. Strzegomska 55
  53-611 Wrocław
  z dopiskiem: Dział Studiów Podyplomowych i Szkoleń pok. 03
 • emailem: dsp@dsw.edu.pl 

Aby otrzymać fakturę za czesne studiów podyplomowych prosimy każdorazowo o wiadomość mailową o tytule „Faktura za czesne – nazwa kierunku” na adres dsp@dsw.edu.pl. Wiadomość powinna zostać wysłana z uczelnianego adresu mailowego. W treści wiadomości prosimy o podanie pełnych danych do faktury, informację o rodzaju faktury (faktura VAT, faktura PRO FORMA, z terminem płatności), kwocie faktury, a w załączeniu o potwierdzenie płatności (jeśli taka była). Jeśli życzą sobie Państwo oryginał faktury, to prosimy również o podanie takiej informacji jak również o adres do wysyłki. Księgowanie środków na naszych kontach wynosi do trzech dni roboczych.