Julita Florczak

Managerka kierunku kosmetologia. Kosmetolog, trycholog. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Od 16 lat czynnie związana z zawodem kosmetologia. Ekspertka z zakresu kosmetologii estetycznej, profilaktyki przeciwstarzeniowej, trychologii, schorzeń skóry głowy, terapii skór problematycznych oraz innowacyjnych terapii w modelowaniu sylwetki i redukcji cellulitu.

dr Patrycja Walniczek

Kosmetolog, Technolog Produkcji Kosmetyków, Technolog Żywności i Żywienia Człowieka oraz certyfikowany pedagog.
Doktorat obroniła na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu na Wydziale Nauk o Zdrowiu.
Absolwentka studiów I i II stopnia w Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu oraz Uniwersytecie Opolskim. Studia inżynierskie Technologia Żywności i Żywienie Człowieka ukończyła na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. 
Swoją wiedzę poszerza na licznych kursach i konferencjach. Prowadzi również szkolenia z zakresu kosmetologii.

Marzena Subocz

Absolwentka Collegium Medicum – Akademii Medycznej w Bydgoszczy na wydziale: Nauk o Zdrowiu, specjalizacja: fizjoterapia - tytuł mgr fizjoterapii, założycielka Akademii Spa. Specjalista i szkoleniowiec z zakresu masaży i propagatorka holistycznego podejścia do pielęgnacji twarzy i ciała. Uczestniczka licznych konferencji kosmetycznych, fizjoterapeutycznych, masażu, na których zdobywa najnowsze informacje z branży. Wykładowca przedmiotów zawodowych na kierunkach: kosmetycznych oraz masażu. Praktykująca fizjoterapeutka oraz terapeutka Spa. Autorka publikacji branżowych z zakresu branży Spa. Szkoleniowiec profesjonalnych marek kosmetycznych.

mgr inż. Joanna Mulik-Buczma

Menedżer kierunku Dietetyka i promocja zdrowia. Technolog Żywności i Żywienia Człowieka, Psychodietetyk, Pedagog, Certyfikowany Trener personalny. Prowadzi Gabinet dietetyczny ze wsparciem psychologicznym Dobry Nawyk. 
Absolwentka studiów I i II stopnia na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu na kierunku Technologia Żywności i Żywienie Człowieka. Studia z zakresu psychodietetyki odbyła na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu. Jest certyfikowanym Trenerem Personalnym. Swoją wiedzę poszerza na licznych kursach i konferencjach. Ukończyła także studia dietetyczne i pedagogiczne.
Prowadzi warsztaty i kursy o tematyce żywieniowej dla przedszkoli, szkół oraz firm. Wykłada i prowadzi zajęcia na wrocławskich uczelniach wyższych z zakresu psychodietetyki, żywienia w sporcie, żywienia człowieka, analizy żywności.

dr Justyna Rewak-Soroczyńska

Absolwentka studiów I stopnia na kierunku Kosmetologia oraz studiów II stopnia na kierunkach Kosmetologia oraz Mikrobiologia. Ukończyła kształcenie we Wrocławskiej Szkole Doktorskiej Instytutów Polskiej Akademii Nauk składając rozprawę doktorską w dyscyplinie nauk biologicznych. Jest współautorką licznych publikacji w recenzowanych czasopismach naukowych, a wyniki badań prezentowała na konferencjach krajowych i międzynarodowych. Współtwórczyni wynalazku objętego patentem RP. Prowadzi zajęcia dydaktyczne na uczelniach we Wrocławiu oraz w Warszawie. Naukowo interesuje się problemem rosnącej antybiotykooporności, alternatywnymi terapiami przeciwbakteryjnymi, nanotechnologią oraz biomateriałami.

Aleksandra Koprowska

Wykładowca kierunku kosmetologia na Uniwersytecie Dolnośląskim DSW we Wrocławiu. Kosmetolog z wieloletnim  doświadczeniem dydaktycznym i zawodowym. Specjalizuje się w kosmetologii holistycznej i estetycznej w tym: pielęgnacji skóry dojrzałej, trądzikowej, z melasami jak również podologii. Swoje umiejętności nabyła podczas wieloletniej pracy w renomowanym gabinecie medycyny estetycznej i kosmetologii oraz  na licznych szkoleniach specjalistycznych. Autorka pracy dyplomowej napisanej pod kierunkiem dr n.med. Barbary Pytrus na temat wpływu mezoterapii mikroigłowej na procesy starzeniowe skóry. Stale podnosi swoje kompetencje uczestnicząc w  szkoleniach, konferencjach i sympozjach. Absolwentka Państwowej Medycznej Wyższej Szkoły  Zawodowej obecnego Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Opolskiego oraz Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu. Chętnie dzieli się swoją wiedzą oraz doświadczeniem. W wolnym czasie lubi spędzać aktywnie czas blisko natury oraz podróżować.

dr Aleksander Korchut

Doktor w dziedzinie nauk medycznych i nauk o zdrowiu, w dyscyplinie nauki o zdrowiu. Magister psychologii: specjalność psychologia kliniczna. Prowadząc praktykę zajmował się orzecznictwem psychologicznym w zawodach trudnych i niebezpiecznych. W swojej pracy naukowej koncertuje się między innymi na sposobach pomiaru i diagnostyki funkcji poznawczych i psychomotorycznych w grupie osób obciążonych chorobą z zastosowaniem nowych technologii. Zajmuje się poznawczymi uwarunkowaniami sprawności intelektualnej.

dr n. med. Monika Kurek

Adiunkt badawczo-dydaktyczny kierunku Kosmetologia. Nauczyciel akademicki z dwudziestoletnim doświadczeniem zawodowym w renomowanych uczelniach wyższych zarówno we Wrocławiu jak i Opolu. Fizjoterapeuta, kosmetolog, pedagog, certyfikowany Coach, psychoterapeuta w trakcie szkolenia, HR Business Partner. Tytuł doktora nauk medycznych w dziedzinie nauki o zdrowiu przygotowanie pedagogiczne i psychologiczne, bogata praktyka zawodowa pozwalają kompletnie przygotowywać absolwentów do wykonywania zawodu. Posiadane doświadczenie pozwala również prowadzać zajęcia praktyczne, wykłady jak i przeprowadzać egzaminy.
Dodatkowym obszarem działalności jest posiadanie umiejętności specjalisty HR, łączącym kwalifikacje coachingowe ze współczesnym podejściem HR Business Partneringu. Posiadane umiejętności globalnego postrzegania procesów, dyplomacja oraz zdolność dostosowywania komunikacji do odbiorców pozwalają na priorytetyzację zadań i właściwe planowanie ich w czasie. Swoboda działania z drugim człowiekiem zarówno w indywidualnej jak i grupowej pracy dała początek zgłębiania procesów psychoterapeutycznych i tym samym lepszego rozumienia problemów z jakimi borykają się studenci.

Wykłada i prowadzi zajęcia z kosmetologii, fizjoterapii, aparatury kosmetycznej, komunikacji interpersonalnej oraz psychologii stresu.

Maria Magdalena Morawiecka

Absolwentka kulturoznawstwa na Uniwersytecie Wrocławskim i ASPP „Abrys” na specjalizacji „grafika użytkowa”. Doktor nauk humanistycznych, niezależna badaczka i wykładowczyni na wielu wyższych uczelniach (na przestrzeni lat m. in. Uniwersytet Wrocławski, Uniwersytet SWPS Wrocław, Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu). Autorka tekstów naukowych, literackich oraz realizacji artystycznych. Publikuje zarówno w polskich jak i międzynarodowych pismach naukowych.

Z Uniwersytetem DSW współpracuje od 2016 roku. Na kosmetologii prowadzi zajęcia z estetyki; obecnie wykłada także na specjalizacjach „media kreatywne” i „media design i marketing wizerunkowy”.

W pracy naukowej zajmuje się przede wszystkim zagadnieniami z zakresu kultury wizualnej.