Karol Kaluga
mgr inż. Karol Kaluga

Manager kierunku. Absolwent Politechniki Wrocławskiej. Ukończył na studiach inżynierskich Automatykę i robotykę oraz na studiach magisterskich Informatykę techniczną w j. angielskim. Pracował jako inżynier ds. automatyzacji i robotyzacji a ostatnie dwa lata jako programista aplikacji mobilnych w technologii natywnej Android oraz hybrydowej Flutter.

dr inż. Paweł Prociów

Ekspert z zakresu nowych technologii, aplikacji mobilnych, IT i technologii w medycynie. Specjalizuje się w nowych technologiach, w szczególności w aplikacjach mobilnych oraz szeroko pojętym Internecie Rzeczy (IoT). W swoim życiu pracował dla dużych firm takich jak Qualcomm lub Huawei w Wielkiej Brytanii, Niemczech oraz w Polsce. Ma tytuł doktora otrzymany od uniwersytetu w Nottingham za badania nad zastosowaniem dobrodziejstw nowoczesnych technologii w diagnozowaniu schorzeń psychicznych. Aktualnie współpracuje z wieloma startupami IT w obszarze technologii dla marketingu, medycyny oraz tzw. Big Data.

Prof. dr hab. Grzegorz Kosior

Wykładowca Dolnośląskiej Szkoły Wyższej. Autor licznych publikacji naukowych z zakresu bioinforamtyki. Prócz nauki pasjonat rozwoju gier komputerowych. 

mgr inż. Łukasz Zapał

Doświadczony inżynier oprogramowania, Line Manager w firmie NOKIA. Absolwent Politechniki Wrocławskiej kierunek informatyka i zarządzanie.