Co zyskujesz, studiując psychologię w DSW?

  • Zajęcia prowadzone są przez ekspertów m.in. z dziedziny psychologii społecznej, klinicznej, sądowej oraz zarządzania i biznesu.
  • Dzięki możliwości pracy z ekspertami, zdobytą wiedzę wykorzystasz w praktyce już w trakcie studiów.
  • Będziesz miał możliwość zdobycia wiedzy i umiejętności na temat badania procesów i mechanizmów rządzących zjawiskami psychicznymi i zachowaniami człowieka.
  • ​​​​​​Poznasz wpływ zjawisk psychicznych na interakcje międzyludzkie oraz interakcję z otoczeniem.
  • Jako przyszły psycholog rozwiniesz umiejętność: słuchania i obserwowania otoczenia, analizowania procesów zachodzących w relacjach międzyludzkich, okazywania empatii oraz nawiązywania kontaktów z innymi, a także diagnozowania problemów i trudności w indywidualnym i społecznym funkcjonowaniu współczesnego człowieka. 

Dodatkowe atuty kierunku: 

  • Studia na tym kierunku umożliwiają rozwijanie własnych umiejętności pracy z innymi ludźmi, w oparciu o budowanie dobrych relacji.
  • Przedmioty specjalnościowe w 90% będą prowadzone w formie interaktywnej, pozwalającej na ćwiczenie i trening umiejętności.
  • Będziesz miał możliwość zdobycia wiedzy i umiejętności na temat badania procesów i mechanizmów rządzących zjawiskami psychicznymi i zachowaniami człowieka.
  •  Zajęcia, seminaria i warsztaty prowadzone są w pracowniach multimedialnych w przyjaznej atmosferze.
  • W ramach wykładów studenci tego kierunku zdobywają wiedzę teoretyczną, którą uzupełniają zajęciami praktycznymi - biorą udział w symulacjach, analizują przypadki, projektują plany pomocy psychologicznej, uczestniczą w laboratoriach komputerowych, poznają narzędzia diagnostyczne i procedury pomocowe bazujące na etycznych standardach zawodu psychologa.

Posłuchaj, co ma do powiedzenia dr Beata Rajba, wykładowca kierunku Psychologia.

Nie czekaj, załóż Konto Kandydata i zapisz się na studia bez wychodzenia z domu!

do 16 sierpnia
czesne już od
360 zł
335 zł
miesięcznie

Zapisując się do 16 sierpnia, zyskujesz:
●    300 zł zniżki w czesnym, która rozliczana jest na pierwszym roku studiów, obniżając proporcjonalnie każdą kolejną opłatę czesnego
●    dodatkowo zwolniony jesteś z opłaty wpisowej.

 

Jeśli jesteś absolwentem DSW, zyskujesz więcej:

●    800 zł zniżki w czesnym i będzie również rozliczana na pierwszym roku studiów, obniżając proporcjonalnie każdą kolejną opłatę czesnego
●    dodatkowo zwolniony jesteś z opłaty wpisowej.
 

Jestem wykładowcą psychologii od 25 lat i wciąż odkrywam psychologię na nowo. Patronuję psychologii pragmatycznej, nawet jeśli wymaga ona bardziej zaawansowanych badań naukowych. Wyzwaniem i przyjemnością jest wdrażanie programu, w którym przekładamy język osiągnięć naukowych na praktykę psychologiczną. Na zajęciach analizujemy aktualne wyniki badań światowych i przyglądamy się oryginalnym koncepcjom rozumienia ludzkiego umysłu. W różnych obszarach psychologii obserwujemy zmieniającą się wizję roli i sposobów funkcjonowania człowieka w środowisku. Psychologia to fascynująca nauka, która w niedalekiej przyszłości będzie jedną z najważniejszych dyscyplin w Polsce i na świecie. Psycholog spełnia kluczowe zadania nie tylko w ośrodkach terapeutycznych, ale wszędzie tam, gdzie jest diagnozowany, rozwijany i wykorzystywany potencjał człowieka, także w nowych technologiach informatycznych. Dzielę się ze studentami swoimi zainteresowaniami – włączam ich w działania Heroic Imagination Project profesora Philipa Zimbardo oraz zapraszam do współtworzenia badań, których wyniki publikujemy w czasopismach psychologicznych.

dr hab. Agnieszka WIlczyńska, prof. DSW

Wykładowca

Zobacz specjalności na tym kierunku

Specjalności:
Psychologia kliniczna i zdrowia
Niestacjonarne Stacjonarne
od 525 zł 550 zł
Psychologia sądowa
Niestacjonarne Stacjonarne
od 525 zł 550 zł
Psychologia zarządzania i biznesu
Niestacjonarne Stacjonarne
od 525 zł 550 zł

Partnerzy kierunku

Współpracujemy z wieloma firmami, dzięki czemu na bieżąco dostosowujemy program nauczania do wymagań danej branży.
Hand icon

Zainteresował Cię kierunek?
Zrób kolejny krok i zacznij studia w Dolnośląskiej Szkole Wyższej.

Zapisz się online
Pobierz stronę do PDF