Wygodne zapisy na studia - krok po kroku

Studentem studiów jednolitych magisterskich w Dolnośląskiej Szkole Wyższej  możesz zostać po ukończeniu szkoły średniej, zdaniu matury i odebraniu świadectwa dojrzałości. O przyjęciu na studia decyduje kolejność zgłoszeń oraz złożenie kompletu dokumentów i spełnienie wymogów wynikających z zasad rekrutacji. 


Nadal pozostajemy w reżimie sanitarnym. Jeśli chcesz nas odwiedzić osobiście, zapoznaj się z zasadami bezpieczeństwa, których należy przestrzegać na uczelni. 
 

Sprawdź nową możliwość przejścia procesu rekrutacji z Kontem Kandydata. Zaprojektowaliśmy je tak, by maksymalnie ułatwić Ci zostanie studentem DSW.  

 

Co zyskujesz, zakładając konto: 

  • cały proces rekrutacji przejdziesz online 
  • dostarczysz dokumenty, podpiszesz umowę i dokonasz płatności rekrutacyjnych z dowolnego miejsca na świecie za pośrednictwem internetu 
  • sprawdzisz status swoich rekrutacji i dokumentów oraz historię zapisów 
  • w każdej chwili dokończysz przerwany proces uzupełniania formularza rekrutacyjnego.  

Rekrutacja z Kontem Kandydata

Krok 1

Wybierz kierunek studiów odpowiedni dla siebie, przejdź do zapisów online i wybierz opcję “Załóż konto” w prawym, górnym rogu.

Krok 2

Załóż Konto Kandydata, w którym znajdziesz wszystkie niezbędne instrukcje dotyczące tego,  jak skutecznie przejść proces rekrutacji na wybrany przez Ciebie kierunek studiów. Znajdziesz tu również listę wszystkich niezbędnych dokumentów, które trzeba dostarczyć, by spełnić wymogi rekrutacyjne i zostać studentem DSW. 

 

Jeżeli jesteś naszym studentem lub absolwentem, możesz pominąć proces zakładania konta i od razu zalogować się do niego loginem i hasłem, którego używasz w USOSweb. 

Krok 3

Po założeniu konta i wypełnieniu formularza rekrutacyjnego masz 7 dni na skompletowanie, dostarczenie i podpisanie niezbędnych dokumentów. Tylko dzięki Kontu Kandydata możesz to wszystko zrobić bez wychodzenia z domu, online! 


Jesteś tegorocznym maturzystą i chcesz skorzystać z wcześniejszej promocji, a nie masz jeszcze świadectwa dojrzałości?  
 

Spokojnie, załóż konto, wypełnij formularz rekrutacyjny i dostarcz te dokumenty, do których masz dostęp już teraz. Na świadectwo zaczekamy. 

Krok 4

Po weryfikacji kompletności wszystkich otrzymanych od Ciebie dokumentów, przekażemy Ci informację o przyjęciu na studia.

 

Jeśli zdiagnozujemy jakieś błędy lub braki, będziemy Cię o tym na bieżąco informować. 

Krok 5

To już! Jesteś studentem DSW! 

Teraz możesz: 

●        zalogować się do USOSweb 

●        sprawdzić harmonogram pierwszego zjazdu 

●        dowiedzieć się, kiedy odbędzie się uroczysta Inauguracja roku akademickiego 

●      przeczytać w “Strefie studenta” o tym, co i gdzie załatwisz jako student, a także o organizacjach studenckich, do których możesz dołączyć.   

 

Rekrutacja bez zakładania konta

Krok 1

Wybierz kierunek studiów odpowiedni dla siebie, przejdź do zapisów online i rozpocznij wypełnianie formularza rekrutacyjnego.

Krok 2

Po wypełnieniu formularza i zakończeniu rejestracji wyślemy na Twój adres e-mail automatycznie wygenerowane i wypełnione dokumenty.  

 

Spokojnie, poprowadzimy Cię przez proces zapisu oraz przypomnimy o wszystkich wymaganych dokumentach, które musisz jeszcze zgromadzić.

Krok 3

W ciągu 7 dni od daty zapisu na studia dostarcz do nas komplet dokumentów wraz z podpisaną i zaparafowaną na każdej stronie umową. Aby proces rekrutacji na studia nie sprawił Ci kłopotu, możesz to zrobić na kilka sposobów:  

  • przychodząc osobiście 
  • korzystając z wrzutni na dokumenty 
  • wysyłając je do nas pocztą tradycyjną 

Jesteś tegorocznym maturzystą i chcesz skorzystać z wcześniejszej promocji, a nie masz jeszcze świadectwa maturalnego?  

 

Spokojnie, wypełnij formularz rekrutacyjny i dostarcz te dokumenty, do których masz dostęp już teraz. Na świadectwo zaczekamy. 

Krok 4

Biuro Rekrutacji, po weryfikacji kompletności wszystkich otrzymanych od Ciebie dokumentów, przekaże Ci informacje o przyjęciu na studia, harmonogramie zjazdów, planie zajęć oraz możliwym odbiorze legitymacji studenckiej. 

 

Bądź spokojny, w razie pytań, pracownicy Biura Rekrutacji pomogą Ci i przekażą wszelkie niezbędne informacje. Cały czas jesteśmy z Tobą w kontakcie telefonicznym i e-mailowym! 

Krok 5

To już! Jesteś studentem DSW! 

Teraz możesz: 

●   zalogować się do USOSweb

●   sprawdzić harmonogram pierwszego zjazdu 

●   dowiedzieć się, kiedy odbędzie się uroczysta Inauguracja roku akademickiego 

●    przeczytać w “Strefie studenta” o tym, co i gdzie załatwisz jako student, a także o organizacjach studenckich, do których możesz dołączyć. 

Skontaktuj się z nami

Biuro Rekrutacji - Studia Wyższe

- pok. nr 14 - parter

Infolinia rekrutacyjna: 71 757 28 63

Tel.: 539 670 477; 539 670 452; 693 010 162

E-mail: rekrutacja@dsw.edu.pl

Godziny otwarcia


poniedziałek: 08:30-16:00
wtorek: 08:30-16:00
środa: 08:30-16:00
czwartek: 08:30-16:00
piątek: 08:30-16:00
sobota: 10:00-14:00