Co zyskujesz, studiując media kreatywne w DSW?

 • Zajęcia prowadzą eksperci pracujący przy najlepszych polskich grach wideo i mobilnych, dzięki czemu zdobytą wiedzę wykorzystasz w praktyce już w trakcie studiów.
 • Nauczysz się pracy z silnikami do tworzenia gier i poznasz specjalistyczne oprogramowanie graficzne.
   
 • Zajęcia odbywają się w studio telewizyjnym, pracowniach multimedialnych, komputerowych i fotograficznych oraz w specjalistycznej pracowni motion capture i laboratorium dźwięku.
 • Będziesz w stanie stworzyć swoją własną grę, animację, projekt.
   

Dodatkowe atuty kierunku: 

 • Podczas zajęć przygotowujemy studentów do pracy w branży mediów kreatywnych,  odwzorowując faktyczne warunki ich funkcjonowania. Dzięki temu wielu naszych studentów pracuje w tej branży już w trakcie studiów.
 • Nasze specjalności tworzyliśmy jako pierwsi, dbając o ich unikalny charakter i inspirując wiele uczelni państwowych i prywatnych do tworzenia podobnych, ciekawych specjalizacji.
 • Z nami masz możliwość odbycia praktyk w takich firmach, jak: Dash Dot Creations, Juice, Picadilla, Tequila Games, Ten Square Games, Techland.
 • Wybrani studenci mogą również spędzić jeden semestr w Centre for Digital Media w Vancouver, w Kanadzie. Centrum jest wspólnym przedsięwzięciem największych uczelni w Vancouver (Simon Fraser Univeristy, University of British Columbia, British Columbia Institute of Technology), prowadzi studia z zakresu mediów interaktywnych przy użyciu unikalnych metod dydaktycznych (inkubacja projektów start-upowych, praca nad projektami zleconymi przez m.in. takie firmy, jak Nintendo, Electronic Arts, Sega).
 • Przyłożyliśmy wagę do tego, aby w programie studiów znalazły się wszystkie potrzebne zajęcia teoretyczne i warsztaty praktyczne, związane zarówno z przygotowaniem technologicznym i informatycznym, jak również z zakresu designu i przemysłów kreatywnych.
 • Zajęcia prowadzą eksperci pracujący przy najlepszych polskich grach wideo i mobilnych.

Nie czekaj, wypełnij formularz i zapisz się na studia bez wychodzenia z domu.

do 20 sierpnia
czesne już od
330 zł
280 zł
miesięcznie

Zapisując się do 20 sierpnia, zyskujesz:

 • 600 zł zniżki w czesnym odliczanej na pierwszym roku studiów
 • dodatkowo zwolniony jesteś z opłaty wpisowej.

 

Jeśli jesteś absolwentem DSW zyskujesz więcej:

 • 800 zł zniżki w czesnym odliczanej na pierwszym roku studiów
 • dodatkowo zwolniony jesteś z opłaty wpisowej.

Dziś wiele osób chce pracować przy produkcji gier wideo, filmów czy animacji lub tworzyć własne projekty filmowe i graficzne. Naszym studentom zapewniamy możliwość nauki pod okiem ekspertów, którzy na co dzień pracują w branżach kreatywnych, często przy dużych projektach i przedsięwzięciach. Dzięki temu każdy zdobędzie praktyczne umiejętności, pozna tajniki designerskiego sposobu myślenia i dowie się, jak i gdzie stawiać pierwsze kroki w branży. Od pierwszych zajęć stawiamy na pracę w systemie projektowym, pokazując, jak naprawdę wygląda tworzenie gier, filmów i animacji. Uczymy i obalamy mity, ponieważ zależy nam, by nasi absolwenci byli jak najlepiej przygotowani do tworzenia samodzielnych projektów kreatywnych.
 

dr Adam Flamma

Dyrektor programowy kierunku

Zobacz specjalności na tym kierunku

Specjalności:
od 1000 zł
od 540 zł 590 zł
Game design
Niestacjonarne Stacjonarne
od 540 zł 590 zł

Partnerzy kierunku

Współpracujemy z wieloma firmami, dzięki czemu na bieżąco dostosowujemy program nauczania do wymagań danej branży.
Hand icon

Zainteresował Cię kierunek?
Zrób kolejny krok i zacznij studia w Dolnośląskiej Szkole Wyższej.

Zapisz się online
Pobierz stronę do PDF