Co zyskujesz, studiując media kreatywne w DSW?

• Zajęcia prowadzą eksperci pracujący przy najlepszych polskich grach wideo i mobilnych, dzięki czemu zdobytą wiedzę wykorzystasz w praktyce już w trakcie studiów.
  • Nauczysz się pracy z silnikami do tworzenia gier i poznasz specjalistyczne oprogramowanie graficzne.

• Zajęcia odbywają się w studio telewizyjnym, pracowniach multimedialnych, komputerowych i fotograficznych oraz w specjalistycznej pracowni motion capture i laboratorium dźwięku.
  • Będziesz w stanie stworzyć swoją własną grę, animację, projekt.

Dodatkowe atuty kierunku:

• Podczas zajęć przygotowujemy studentów do pracy w branży mediów kreatywnych,  odwzorowując faktyczne warunki ich funkcjonowania. Dzięki temu wielu naszych studentów pracuje w tej branży już w trakcie studiów
  • Nasze specjalności tworzyliśmy jako pierwsi, dbając o ich unikalny charakter i inspirując wiele uczelni państwowych i prywatnych do tworzenia podobnych, ciekawych specjalizacji
  • Z nami masz możliwość odbycia praktyk w takich firmach, jak: Dash Dot Creations, Juice, Picadilla, Tequila Games, Ten Square Games, Techland
  • Wybrani studenci mogą również spędzić jeden semestr w Centre for Digital Media w Vancouver, w Kanadzie. Centrum jest wspólnym przedsięwzięciem największych uczelni w Vancouver (Simon Fraser Univeristy, University of British Columbia, British Columbia Institute of Technology), prowadzi studia z zakresu mediów interaktywnych przy użyciu unikalnych metod dydaktycznych (inkubacja projektów start-upowych, praca nad projektami zleconymi przez m.in. takie firmy, jak Nintendo, Electronic Arts, Sega)
  • Przyłożyliśmy wagę do tego, aby w programie studiów znalazły się wszystkie potrzebne zajęcia teoretyczne i warsztaty praktyczne, związane zarówno z przygotowaniem technologicznym i informatycznym, jak również z zakresu designu i przemysłów kreatywnych

Nie musisz rezygnować, czy odkładać na później decyzji o studiowaniu – zapisz się na studia już dziś!

do 28 maja
czesne już od
miesięcznie

Zapisując się do 28 maja, zyskujesz:

• 600 zł zniżki w czesnym odliczanej na pierwszym roku studiów
  • dodatkowo zwolniony jesteś z opłaty wpisowej.

Jeśli jesteś absolwentem DSW, zyskujesz więcej:

• 1000 zł zniżki w czesnym odliczanej na pierwszym roku studiów
  • dodatkowo zwolniony jesteś z opłaty wpisowej.

Zobacz specjalności na tym kierunku

Specjalności:
Animacja 3D i efekty specjalne dla filmu i gier
Niestacjonarne Stacjonarne Angielski
od 540 zł 590 zł
Game design
Niestacjonarne Stacjonarne
od 540 zł 590 zł
Hand icon

Zainteresował Cię kierunek?
Zrób kolejny krok i zacznij studia w Dolnośląskiej Szkole Wyższej.

Zapisz się online
Pobierz stronę do PDF