Julita Florczak

Managerka kierunku kosmetologia. Kosmetolog, trycholog. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Od 16 lat czynnie związana z zawodem kosmetologia. Ekspertka z zakresu kosmetologii estetycznej, profilaktyki przeciwstarzeniowej, trychologii, schorzeń skóry głowy, terapii skór problematycznych oraz innowacyjnych terapii w modelowaniu sylwetki i redukcji cellulitu.

dr Patrycja Walniczek

Kosmetolog, Technolog Produkcji Kosmetyków, Technolog Żywności i Żywienia Człowieka oraz certyfikowany pedagog.
Doktorat obroniła na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu na Wydziale Nauk o Zdrowiu.
Absolwentka studiów I i II stopnia w Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu oraz Uniwersytecie Opolskim. Studia inżynierskie Technologia Żywności i Żywienie Człowieka ukończyła na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. 
Swoją wiedzę poszerza na licznych kursach i konferencjach. Prowadzi również szkolenia z zakresu kosmetologii.

Marzena Subocz

Absolwentka Collegium Medicum – Akademii Medycznej w Bydgoszczy na wydziale: Nauk o Zdrowiu, specjalizacja: fizjoterapia - tytuł mgr fizjoterapii, założycielka Akademii Spa. Specjalista i szkoleniowiec z zakresu masaży i propagatorka holistycznego podejścia do pielęgnacji twarzy i ciała. Uczestniczka licznych konferencji kosmetycznych, fizjoterapeutycznych, masażu, na których zdobywa najnowsze informacje z branży. Wykładowca przedmiotów zawodowych na kierunkach: kosmetycznych oraz masażu. Praktykująca fizjoterapeutka oraz terapeutka Spa. Autorka publikacji branżowych z zakresu branży Spa. Szkoleniowiec profesjonalnych marek kosmetycznych.