"TALENT, KOMUNIKACJA, PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ, - czyli jak monetyzować swój potencjał"

Masz wiele ciekawych pomysłów? Potrzebujesz konkretnej wiedzy i umiejętności? Tworzysz rzeczy, które cieszą się zainteresowaniem innych ludzi? Chciałabyś zacząć zarabiać na swoich pomysłach? Chcesz poznać narzędzia, które Ci to ułatwią?

Jeżeli choć raz odpowiedziałeś - TAK. Najbliższy Week4Work jest właśnie dla Ciebie.

Zapraszamy na:

• jam podczas którego będziemy metodą Design Thinkingu projektować "Idealne miejsce pracy",
  • rozgrywki "Chłopskiej Szkoły Biznesu",
  • certyfikowane warsztaty prowadzone przez uznanych specjalistów,
  • spotkania z pracodawcami i wizyty studyjne,
  • szkolenia z przedsiębiorczości podczas których dowiesz się jak założyć firmę w 2h, dlaczego warto założyć przedsiębiorstwo społeczne oraz jak napisać dobry wniosek o dotację,
  • VALL GALLERY, gdzie za pomocą okularów VR odwiedzisz galerię prac naszych studentów.

Targi, to także okazja do odwiedzenia Biura Karier i Praktyk w celu:

• wykonania testu GALLUPA, dzięki któremu poznasz swoją 5-tkę talentów,
  • sprawdzenia swojego CV podczas indywidualnych konsultacji z doradcą kariery,
  • założenia konta w serwisie www.biurokarier.edu.pl, gdzie znajdziesz oferty praktyk, staży i praktyk dla studentów.

I co najważniejsze, tegoroczna edycja Week4Work połączona jest z Dniami Aktywności Studenckiej przygotowanymi przez Samorząd Studentów i Koła Naukowe naszej Uczelni.

Zapisy i więcej informacji znajdziesz na głównej stronie wydarzenia:  LINK