Do 15 marca 2023 (do godz. 23:59) przyjmujemy zgłoszenia na studia zagraniczne w ramach Erasmus+ w roku akademickim 2023/24

Zgłoszenia przyjmowane są tylko za pośrednictwem tego formularza zgłoszeniowego

Przed rozpoczęciem wypełniania formularza:

• przygotuj dokument w formacie PDF potwierdzający średnią ocen z ostatniego semestru (do pobrania w USOSweb lub dziekanacie)
  • przygotuj dokument w formacie PDF potwierdzający znajomość języka obcego, w którym zamierzasz studiować (np. certyfikaty językowe, oceny, świadectwa ukończenia studiów). Jeśli nie posiadasz żadnego dokumentu potwierdzającego znajomość tego języka obcego zaznacz w formularzu.
  • przygotuj CV w formacie PDF
  • jeśli otrzymujesz stypendium socjalne w DSW, przygotuj dokument w formacie PDF to poświadczający (o dokument pytaj w Dziale Obsługi Finansowej Studenta)
  • jeśli posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności, przygotuj dokument w formacie PDF to poświadczający (np. z ZUS)
  • zastanów się nad wyborem trzech uczelni, do których chciałbyś pojechać (lista uczelni dostępna jest TUTAJ)
  • zastanów się nad uzasadnieniem wyboru tych uczelni i umotywowaniem wyjazdu

WAŻNE

- formularza NIE możesz zapisać i wrócić do niego później. Na jego wypełnienie zarezerwuj sobie przynajmniej 30 minut.

- formularz aktywny jest do 15 marca 2023, do godziny 23:59. Zgłoszenia kandydatów przenalizuje Wydziałowa Komisja Kwalifikacyjna, która po 15 marca zaprosi wszystkich spełniających warunki na rozmowę kwalifikacyjną.

Więcej informacji: TUTAJ

Ogłoszenie wyników rekrutacji planujemy w połowie kwietnia. Jeśli masz pytania napisz na erasmus@dsw.edu.pl. Powodzenia!