Serdecznie zapraszamy na cykl spotkań z prof. Karen Donders, wybitną uczoną, która łączy badania z zakresu nauk społecznych i ekonomicznych z obszarem Big Data. Ponadto prezentuje interdyscyplinarną stronę nauki, co również jest zgodne ze strategią rozwoju miasta Wrocław.

Wszystkie spotkania odbędą się online poprzez platformę Zoom. Po każdym spotkaniu przewidziany jest dodatkowy czas na dyskusję.

28.09.2020, godz. 9.30-13:30 Public Service Media in Europe: The Mismatch Between Theory, Law and Practice (wykład otwarty)

29.09.2020; 9.30-13:30 Platform power and policy in transforming television markets (seminarium otwarte)

30.10.2020, g. 9:30-13:30  Media business perspectives on policy impacts (warsztat dla licealistów/studentów)

Na spotkania obowiązują zapisy poprzez formularz.

Wizyta realizowana jest w ramach programu Visiting Professors z funduszu Scientiae Wratislavienses finansowanego ze środków Miasta Wrocławia.