Zapraszamy Studentów i Studentki Dolnośląskiej Szkoły Wyższej na kolejną edycję Week4Work, która odbędzie się od 27 listopada do 5 grudnia 2021 w formule online. Week4Work to tydzień  warsztatów z doradcami z Biura Karier i Praktyk DSW oraz debat z pracodawcami i ekspertami z różnych branż.  

 

30 listopada odbędzie się spotkanie online dot. Akademii Umiejętności, której kolejna edycja rusza już wkrótce. Zapraszamy również do obejrzenia debaty  ekspertów pt. "Zmiany klimatu. Nadchodzą zielone zawody" na FB Biura Karier i Praktyk DSW.  To wszystko czeka na Ciebie bez konieczności ruszania się z wygodnej kanapy!


Informacje o wydarzeniu znajdziecie również na  Facebooku DSW i FB Biura Karier i Praktyk. 

 

Od 27 listopada do 5 grudnia w ramach Week4Work zapraszamy na cykl szkoleń online, które przygotowało Biuro Karier i Praktyk DSW:

 • CV bez tajemnic - jak pisać i przedstawić siebie? - 
  Warsztat online skierowany do studentów, którym zależy na wiarygodnym, ale i atrakcyjnym przedstawieniu się pracodawcy w dokumencie jakim jest CV. 
  29.11.2021 godz. 18:00 -   warsztat poprowadzi Ewa Suchożebrska, dyrektor Biura Karier i Praktyk DSW.  
 • Nie daj się zaskoczyć - najtrudniejsze pytania z rozmów kwalifikacyjnych -
  Warsztat online ma formę dyskusji podczas której spróbujemy zmierzyć się z najtrudniejszymi pytaniami, które zadają pracodawcy podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Byłeś już na rozmowie? Masz poczucie niedosytu? Wiesz, że mogłeś wypaść lepiej? - ten warsztat jest właśnie dla Ciebie.
  1.12.2021 godz. 14:00 -  warsztat poprowadzi Ewa Suchożebrska, dyrektor Biura Karier i Praktyk DSW. 

  LINK do spotkania - Nie daj się zaskoczyć 
   
 • Rozmowa kwalifikacyjna online – jak skutecznie przekonać do siebie pracodawcę
  Warsztat skierowany do studentów przed którymi pierwsza w życiu rozmowa kwalifikacyjna. Podczas spotkania dowiesz się skąd czerpać informacje o pracodawcy, co można a czego nie powinno się mówić, jak się zaprezentować (w tym online) oraz jak zrobić dobre wrażenie na rekruterach. 
  2.12.2021 godz. 14:00 - warsztat poprowadzi Marta Fronczak, specjalistka z Biura Karier i Praktyk DSW. 

  LINK do spotkania - Rozmowa kwalifikacyjna online 
   

Pytania dotyczące Week4Work prosimy kierować na maila w4w@dsw.edu.pl 

 

Zapraszamy również na spotkania grupowe i indywidulane: 
 

 • ABC konkursu Akademia Umiejętności - praktyczne wskazówki aplikowania o granty dla studentów
  Masz pomysł na działania edukacyjne, naukowe, badawcze lub społeczne - konkurs Akademia Umiejętności to szansa na jego realizację. Podczas spotkania poznasz regulamin, kryteria i praktyczne zasady ubiegania się o granty (finansowe wsparcie ze strony Uczelni), które możesz przeznaczyć na rozwój kompetencji i kwalifikacji cenionych na rynku pracy.

  30.11.2021 godz. 16:00 -  spotkanie online (MS Teams) poprowadzi Ewa Suchożebrska, dyrektor Biura Karier i Praktyk DSW. 

  LINK do spotkania ABC konkursu Akademia Umiejętności 
   
 • Mam talent i co dalej, czyli jak wiedzę o sobie przekuć w sukces
  Znasz już swoje talenty - dowiedz się co możesz z nimi zrobić. Spotkanie skierowane jest do studentów, którzy zrobili już Test GALLUPA, znają swoje talenty i są zainteresowani pogłębieniem wiedzy na temat uzyskanych wyników.
  3.12.2021 godz. 18:00 - spotkanie online (MS Teams) poprowadzi Ewa Suchożebrska, dyrektor Biura Karier i Praktyk DSW.

  LINK do spotkania - Mam talent i co dalej? 
   
 • Indywidualne konsultacje CV - spotkania w biurze lub online 
  Napisałeś CV, wysłałeś ich setki do pracodawców i cisza. Zapraszamy na indywidualne konsultacje z doradcą Biura Karier i Praktyk, który nie tylko sprawdzi poprawność Twojego CV, ale przed wszystkim pomoże Ci zweryfikować na ile obraz, który w nim przedstawiasz jest odbiciem posiadanych przez Ciebie kompetencji i kwalifikacji.
  1.12.2021 w godz. 9:00 - 15:00 - Terminy ustalane indywidualnie. Kontakt: biuro.karier@dsw.edu.pl. Spotkania poprowadzi Dorota Wróblewska-Cwenar, specjalistka z Biura Karier i Praktyk DSW. 

 

Dodatkowych informacji o wydarzeniu szukajcie też na FB Biura Karier i Praktyk. Pytania dotyczące Week4Work prosimy kierować na maila w4w@dsw.edu.pl 

 

 

Czytaj więcej