Zapraszamy Studentów i Studentki Dolnośląskiej Szkoły Wyższej na kolejną edycję Week4Work, która odbędzie się od 27 listopada do 5 grudnia 2021 w formule online. 


Week4Work to tydzień  warsztatów z doradcami z Biura Karier i Praktyk DSW oraz debat z pracodawcami i ekspertami z różnych branż. Zapraszamy również na spotkanie dot. Akademii Umiejętności, której kolejna edycja rusza już wkrótce.

 

To wszystko czeka na Ciebie bez konieczności ruszania się z wygodnej kanapy!


Informacje o wydarzeniu znajdziecie również na  Facebooku DSW i FB Biura Karier i Praktyk. 

 

Od 27 listopada do 5 grudnia w ramach Week4Work zapraszamy na cykl szkoleń online, które przygotowało Biuro Karier i Praktyk DSW:
 

 • CV bez tajemnic - jak pisać i przedstawić siebie? - 
  Warsztat online skierowany do studentów, którym zależy na wiarygodnym, ale i atrakcyjnym przedstawieniu się pracodawcy w dokumencie jakim jest CV. 
  29.11.2021 godz. 18:00 -   warsztat poprowadzi Ewa Suchożebrska, dyrektor Biura Karier i Praktyk DSW.  
 • Nie daj się zaskoczyć - najtrudniejsze pytania z rozmów kwalifikacyjnych -
  Warsztat online ma formę dyskusji podczas której spróbujemy zmierzyć się z najtrudniejszymi pytaniami, które zadają pracodawcy podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Byłeś już na rozmowie? Masz poczucie niedosytu? Wiesz, że mogłeś wypaść lepiej? - ten warsztat jest właśnie dla Ciebie.
  1.12.2021 godz. 14:00 -  warsztat poprowadzi Ewa Suchożebrska, dyrektor Biura Karier i Praktyk DSW.  
 • Rozmowa kwalifikacyjna online – jak skutecznie przekonać do siebie pracodawcę
  Warsztat skierowany do studentów przed którymi pierwsza w życiu rozmowa kwalifikacyjna. Podczas spotkania dowiesz się skąd czerpać informacje o pracodawcy, co można a czego nie powinno się mówić, jak się zaprezentować (w tym online) oraz jak zrobić dobre wrażenie na rekruterach. 
  2.12.2021 godz. 14:00 - warsztat poprowadzi Marta Fronczak, specjalistka z Biura Karier i Praktyk DSW.  
 • Aby uczestniczyć w szkoleniu, wystarczy się zapisać, wysyłając maila na w4w@dsw.edu.pl. Liczba miejsc ograniczona! 
   

Zapraszamy również na spotkania grupowe i indywidulane: 
 

 • ABC konkursu Akademia Umiejętności - praktyczne wskazówki aplikowania o granty dla studentów
  Masz pomysł na działania edukacyjne, naukowe, badawcze lub społeczne - konkurs Akademia Umiejętności to szansa na jego realizację. Podczas spotkania poznasz regulamin, kryteria i praktyczne zasady ubiegania się o granty (finansowe wsparcie ze strony Uczelni), które możesz przeznaczyć na rozwój kompetencji i kwalifikacji cenionych na rynku pracy.
  30.11.2021 godz. 16:00 -  spotkanie online (MS Teams) poprowadzi Ewa Suchożebrska, dyrektor Biura Karier i Praktyk DSW. 
  Aby uczestniczyć w spotkaniu, wystarczy się zapisać, wysyłając maila na w4w@dsw.edu.pl
 • Mam talent i co dalej czyli jak wiedzę o sobie przekuć w sukces
  Znasz już swoje talenty - dowiedz się co możesz z nimi zrobić. Spotkanie skierowane jest do studentów, którzy zrobili już Test GALLUPA, znają swoje talenty i są zainteresowani pogłębieniem wiedzy na temat uzyskanych wyników.
  3.12.2021 godz. 18:00 - spotkanie online (MS Teams) poprowadzi Ewa Suchożebrska, dyrektor Biura Karier i Praktyk DSW.
  Aby uczestniczyć w spotkaniu, wystarczy się zapisać, wysyłając maila na w4w@dsw.edu.pl
 • Indywidualne konsultacje CV - spotkania w biurze lub online 
  Napisałeś CV, wysłałeś ich setki do pracodawców i cisza. Zapraszamy na indywidualne konsultacje z doradcą Biura Karier i Praktyk, który nie tylko sprawdzi poprawność Twojego CV, ale przed wszystkim pomoże Ci zweryfikować na ile obraz, który w nim przedstawiasz jest odbiciem posiadanych przez Ciebie kompetencji i kwalifikacji.
  1.12.2021 w godz. 9:00 - 15:00 - Terminy ustalane indywidualnie. Kontakt: biuro.karier@dsw.edu.pl. Spotkania poprowadzi Dorota Wróblewska-Cwenar, specjalistka z Biura Karier i Praktyk DSW. 

 

Dodatkowych informacji o wydarzeniu szukajcie też na FB Biura Karier i Praktyk. Pytanie dotyczące Week4Work prosimy kierować na maila w4w@dsw.edu.pl 

 

Czytaj więcej