Zapraszamy do udziału w debacie dotyczącej recyklingu "Ratuj Ziemię, szanuj zasoby".

Debata organizowana przez dwójkę studentów, którzy starają się pokazać, jak ważne jest dbanie o środowisko. Główną tematyką wydarzenia będzie zarówno recykling, jak i przedstawienie argumentacji na dlaczego warto szanować zasoby.

Debata organizowana jest pod kierunkiem dr hab. Heleny Wyligały, prof. DSW.

Dolnośląska Szkoła Wyższa

Strzegomska 55

Organizatorzy wydarzenia:

Mateusz Pietras - Student drugiego roku administracji w biznesie, przewodniczący studenckiego koła naukowego „Paradygmat”,  członek Samorządu Studenckiego. Od młodych lat stara się działać społecznie, były sekretarz stowarzyszenia „Młodzi dla Oleśnicy”. Interesuje się polityką, prawem administracyjnym, a także kulturą dalekiego wschodu.

Daria Lisiecka – Studentka drugiego roku administracji w biznesie, członki koła naukowego „Paradygmat” oraz Samorządu Studenckiego. Jej zainteresowania dotyczą ochrony środowiska, a także prawa. Aktywistka, działaczka.