Samorząd Studencki Uniwersytetu Dolnośląskiego DSW organizuje zbiórki na szczytny cel. Zachęcamy wszystkich do pomocy potrzebującym! Szczegóły poniżej:

 

 

Kwesta listopadowa na rzecz schroniska św. Brata Alberta

Już 1 listopada 2023r. studenci oraz Samorząd Studencki naszego uniwersytetu, wezmą udział w kweście na rzecz schronisk św. Brata Alberta we Wrocławiu, jako wolontariusze. Wydarzenie odbędzie się na cmentarzu Grabiszyńskim we Wrocławiu.

 


AKCJA „Podziel się dobrem, podaruj kubek potrzebującemu. Zbiórka kubków dla szpitala we Wrocławiu”

 

Celem akcji jest zebranie kubków dla szpitala we Wrocławiu. Akcja rozpocznie się 5 listopada 2023r. i potrwa do 15 grudnia 2023r.
Miejscem zbiórki są szatnie w budynkach przy ul. Strzegomskiej 55 oraz 47. Przygotowane będą specjalne pudełka przeznaczone wyłącznie na przyniesione kubki.


Organizatorką akcji i osobą odpowiedzialną za zbiórkę jest Sylwia Małysz z Samorządu Studenckiego, a współorganizatorką jest Pani Ewa Suchożebrska z Biura Karier i Praktyk.

 

 

AKCJA „Zbiórka środków czystości dla schroniska św. Brata Alberta”

 

Celem akcji jest zebranie środków czystości dla potrzebujących w schronisku św. Brata Alberta. Akcja rozpocznie się 10 listopada 2023r. i potrwa do 10 stycznia 2024r.
Miejscem zbiórki są szatnie w budynkach przy ul. Strzegomskiej 55 oraz 47. Przygotowane będą specjalne pudełka, w których można będzie zostawiać przyniesione na zbiórkę rzeczy.


Organizatorką akcji i osobą odpowiedzialną jest Sylwia Małysz z Samorządu Studenckiego.
Po zakończeniu zbiórki, zebrane środki czystości odbierze kierowca ze schroniska św. Brata Alberta.

 

Miejsca zbiórek zostały wyznaczone przy współpracy z biurem administracji.

Czytaj więcej