Dołączcie do nas na GIRLBOSSKIE 2024 i przekonajcie się, jak nowoczesna wiedza marketingowa może wspierać Wasz rozwój i karierę.

Ta trzydniowa konferencja online, poświęcona marketingowi i przedsiębiorczości, odbędzie się 11-13 czerwca. Organizowana jest przez wykładowczynię, Ewelinę Salwuk-Marko, PR managerkę magazynu i portalu GIRLBOSSKIE.pl dla przedsiębiorczyń.
 
Dlaczego warto wziąć udział?
·  Edukacja i inspiracja: Ponad 100 prelegentek i prelegentów, w tym czołowi eksperci i ekspertki branżowe, podzielą się swoją wiedzą na tematy związane z przedsiębiorczością, nowymi technologiami oraz marketingiem.
·  Interaktywne panele: Możliwość uczestnictwa w dyskusjach i prelekcjach, które zapewnią uczestnikom praktyczne wskazówki i odpowiedzi na palące pytania.
·  Networking: Platforma do nawiązywania kontaktów z innymi profesjonalistkami i profesjonalistami z różnych branż, co może otworzyć nowe możliwości zawodowe i akademickie.
 
Zachęcamy wszystkich studentów i pracowników do skorzystania z tej wyjątkowej okazji, aby rozwijać swoje umiejętności, poszerzać horyzonty i inspirować się do dalszego rozwoju zawodowego.
 
Zapisz się już dziś!
Czytaj więcej