Technologia to niezbędny element działalności każdej nowoczesnej uczelni. Nie tylko umożliwia sprawne i skuteczne kształcenie, ale też pozwala studentom zdobywać tak ważne obecnie na rynku pracy kompetencje cyfrowe. 


W Dolnośląskiej Szkole Wyższej we Wrocławiu wszyscy wykładowcy i studenci mają zapewniony szeroki dostęp do technologii Microsoft 365. Dzięki popularnym aplikacjom tej firmy odbywają się zajęcia, możemy również skutecznie się komunikować i współpracować w czasie rzeczywistym. Narzędzia Microsoft wykorzystują na co dzień także pracownicy administracyjni i naukowi naszych uczelni. 

 

Kompleksowe wdrożenie tej technologii doceniła firma Microsoft, przyznając nam prestiżowe wyróżnienieUczelnia w chmurze”. Ten tytuł powstał z myślą o liderach szkolnictwa wyższego, którzy w procesie nauczania, zarządzania uczelnią i badań naukowych wykorzystują najnowsze technologie.

  

 

Jako “Uczelnia w chmurze” Dolnośląska Szkoła Wyższa:

  • usprawnia pracę poprzez wdrażanie najnowocześniejszych narzędzi,
  • jest miejscem bezpiecznym - chroni swoich studentów za pomocą inteligentnych zabezpieczeń edukacyjnych i zintegrowanych rozwiązań edukacyjnych,
  • inwestuje w bezpieczną i wydajną infrastrukturę informatyczną, która wspiera uczelnię we wszystkich wymiarach jej działalności,
  • umożliwia studentom rozwój umiejętności cyfrowych, przygotowując ich na realne wyzwania przyszłości. 

Więcej o tym, jak naukę wspieramy technologią, możesz przeczytać tutaj:

Czytaj więcej