Dolnośląska Szkoła Wyższa i WSB w Chorzowie podjęły współpracę w zakresie rozwoju i poszerzenia oferty edukacyjnej. Dzięki porozumieniu obu uczelni, pięcioletnie studia magisterskie na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna będzie można realizować w Chorzowie. Będą to studia prowadzone przez Dolnośląską Szkołę Wyższą i WSB Chorzów w ścisłej współpracy obu uczelni.  
 
Kandydaci na studia jednolite magisterskie pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, po spełnieniu określonych warunków rekrutacyjnych, uzyskają status studentów Dolnośląskiej Szkoły Wyższej. Zajęcia będą obywały się w budynkach WSB Chorzów. Wykłady i ćwiczenia poprowadzą wykładowcy zatrudnieni przez DSW.

 

Studenci DSW w Chorzowie otrzymają pełne wsparcie i informacje w działach obsługowych w WSB Chorzów. Będą mogli korzystać z biblioteki oraz innych udogodnień przewidzianych dla wszystkich studentów chorzowskiej uczelni WSB.  

 

Aby zapisać się na jednolite studia magisterskie pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna realizowane przez DSW w Chorzowie kliknij w LINK.

 

Szczegółowe informacje uzyskasz w Biurze Obsługi Studenta  w Chorzowie. mail rekrutacja.chorzow@dsw.edu.pl, tel.: 32 3498 531.

 

Czytaj więcej