Zapraszamy na Dni Otwarte online w DSW 30 marca o godz.17. Spotykamy się na profilu FB Dolnośląskiej Szkoły Wyższej

Podczas spotkania online:

• Poznacie kierunki studiów I i II stopnia, jakie w ofercie ma DSW.
  • Zaprosimy uczestników na filmowy spacer po uczelni, podczas którego pokażemy sale wykładowe i laboratoria (np. fotograficzne, radiowe, telewizyjne, motion capture).
  • Opowiemy o tym, jak wygląda rekrutacja oraz jakie projekty realizuje Biuro Karier i Praktyk DSW.
  • Studenci opowiedzą o tym, jakie stypendia można uzyskać i gdzie na uczelni rozwijają pasje i zainteresowania.

Zainteresowani❓ Zapraszamy na spotkanie online 30 marca od godz.17. Bądźcie z nami❗

Zapraszamy na FB DSW 30 marca. Startujemy o godz.17. Bądź z nami!  Wystarczy kliknąć w ten link :)

Chcesz wiedzieć o terminach comiesięcznych spotkań Q&A z Biurem
Rekrutacji i managerami kierunków?
Wypełnij formularz i bądź na bieżąco! Dodatkowo otrzymasz link do webinaru  - "Jak się uczyć, aby się nauczyć?"