adw. Michał Kutrowski

Manager kierunku, adwokat i członek Okręgowej Izby Adwokackiej we Wrocławiu. Specjalista z zakresu prawa karnego, prawa karnego skarbowego i gospodarczego oraz prawa spółek. Jako obrońca, reprezentuje Klientów w sprawach karnych przed organami ścigania oraz przed Sądem. W praktyce zawodowej zajmuje się również obsługą korporacyjną przedsiębiorców oraz świadczy bieżącą pomoc prawną na rzecz jednostek samorządu terytorialnego i ich jednostek budżetowych. Doradza w sprawach odszkodowawczych oraz w cywilnych sprawach gospodarczych. Prowadzi indywidualną Kancelarię Adwokacką oraz jest Partnerem w Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych KTS LEGAL Trzeciak Słapczyński i Partnerzy. Aktywnie działa także pro publico bono, w ramach Fundacji Honesta Vita.

Jakub Hudský

Adwokat, członek Okręgowej Izby Adwokackiej we Wrocławiu, doktorant w Katedrze Teorii i Filozofii Prawa Uniwersytetu Wrocławskiego, wykładowca i tłumacz dokumentów prawniczych oraz administracyjnych. Posiada bogate doświadczenie w reprezentowaniu klientów w sporach sądowych (w tym międzynarodowych) oraz w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych. Jako profesjonalny pełnomocnik uczestniczy w negocjacji umów (również transgranicznych), doradza przedsiębiorcom i osobom prywatnym. Autor szeregu publikacji branżowych, często występuje na krajowych i międzynarodowych konferencjach naukowych. W pracy naukowej skupia się na zagadnieniach z pogranicza filozofii prawa, prawa konstytucyjnego i politologii.

Magdalena Soja

Adwokat, członek Okręgowej Izby Adwokackiej we Wrocławiu. Doświadczenie zawodowe zdobyła podczas pracy w renomowanych wrocławskich kancelariach adwokackich. Obecnie na stałe współpracuje z Kancelarią Adwokatów i Radców Prawnych KTS LEGAL Trzeciak Słapczyński, gdzie zajmuje się sprawami z zakresu prawa karnego i prawa karnego gospodarczego, a także specjalizuje się w procesach odszkodowawczych, sprawach rodzinnych i spadkowych. W czasie studiów aktywnie działała w Europejskim Stowarzyszeniu Studentów Prawa ELSA Poland, pełniąc funkcje w zarządzie ELSA Wrocław oraz Komisji Rewizyjnej ELSA Poland, oraz zdobywając bogate doświadczenie szkoleniowe.

mgr inż. Agnieszka Majchrzak

Absolwentka studiów MBA, dyrektor HR, konsultant i trener biznesu, CEO firmy szkoleniowej Evoskills.
W latach 2004-2019 pracowała w polskich i międzynarodowych instytucjach finansowych, w których zajmowała wysokie stanowiska menedżerskie. Pracowała między innymi jako menedżer zespołów trenerów wewnętrznych, dyrektor działu szkoleń oraz dyrektor personalny. To w nich odpowiadała za twardy HR, employer branding, rekrutację i komunikację wewnętrzną oraz kreowała, wdrażała i realizowała politykę szkoleniową, budowała struktury trenerskie. Jako trener specjalizuje się w szkoleniach w zakresie kompetencji menedżerskich, sprzedażowych i interpersonalnych. W swojej pracy skutecznie przekłada najnowszą wiedzę na aspekt praktyczny. Jako konsultant i właściciel firmy szkoleniowej Evoskills, współpracuje z firmami wspierając je w tworzeniu i wdrażaniu strategii, szeroko rozumianej optymalizacji, wdrażaniu modeli zarządzania i sprzedaży, wdrażaniu standardów obsługi klienta oraz w realizacji projektów szkoleniowych z zakresu rozwoju kompetencji menedżerskich, sprzedażowych oraz w opracowywaniu procesów onboardingu nowych pracowników, mentoringu i zarządzania talentami. 
 

Krzysztof Stępkowski

Prawnik, absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego, aplikant adwokacki w Izbie Adwokackiej we Wrocławiu. W czasie studiów szeroko angażował się w działalność studencką, m.in. będąc prezesem Europejskiego Stowarzyszenia Studentów Prawa ELSA Poland, członkiem zarządu Fundacji Rozwoju Naukowego oraz działając w Polskiej Rady Organizacji Młodzieżowych. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał w kancelariach prawniczych zarówno we Wrocławiu, jak i w Warszawie. W swojej bieżącej praktyce zawodowej zajmuje się prawem administracyjnym, prawem własności intelektualnej, obsługą podmiotów gospodarczych oraz prawem karnym skarbowym i karnym gospodarczym, w tym kwestiami związanymi z praktykami antykorupcyjnymi.

Anna Rakowiecka

Specjalistka w zakresie zarządzania wdrażeniem produktów cyfrowych, obecnie Senior Project Manager we wrocławskim software house Monterail. Doświadczona w pracy z różnorodnymi zespołami projektowymi i klientami z całego świata, codziennie wykorzystująca w tym celu szereg umiejętności miękkich i komunikację interpersonalną. Jest również absolwentką kierunku prawo na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego oraz studiów podyplomowych User Experience and Product Design na wrocławskim Uniwersytecie SWPS. Mentorka w ramach programu Dare IT, a także trenerka w Europejskim Stowarzyszeniu Studentów Prawa ELSA Poland. Miłośniczka zwinnych technologii wdrażania oraz projektowania doświadczeń użytkowników produktów cyfrowych.

dr inż. Patrycja Łychmus

Doktor nauk ekonomicznych z zakresu zarządzania, prezes Stowarzyszenia Syndrom. Tytuł doktora uzyskała w 2003 roku na Wydziale Zarządzania i Informatyki Akademii Ekonomicznej im. Oskara Langego we Wrocławiu. W roku 2017 ukończyła Akademię Coachingu i Mentoringu w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu w Szczecinie. Od wielu lat prowadzi warsztaty, szkolenia i treningi dla firm z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, kierowania zespołami, diagnozy problemów organizacji, modelowania zachowań organizacyjnych, komunikowania się, negocjacji. Jest także wykładowcą akademickim. Współpracuje w tym zakresie m.in. z Uniwersytetem Zielonogórskim, wcześniej z Uniwersytetem Szczecińskim (studia MBA) oraz Zachodnią Wyższą Szkołą Handlu i Finansów Międzynarodowych. Realizuje zajęcia dla studentów różnych kierunków (m.in. Zarządzania, Ekonomii, Logistyki, Psychologii, Socjologii, Coachingu, Filozofii) i z różnych poziomów edukacyjnych (studia licencjackie, magisterskie, doktoranckie, podyplomowe). Jej zainteresowania zawodowe koncentrują się wokół problematyki związanej z psychologicznymi aspektami funkcjonowania człowieka w organizacji ze szczególnym uwzględnieniem rozwijania jego potencjału. Jest autorką książki „Coaching oparty na wiedzy w treningach kierowniczych” oraz współautorką dwudziestu ośmiu książek i dwudziestu siedmiu artykułów naukowych.