W dniach 28.03 – 03.04 w Dolnośląskiej Szkole Wyższej odbędzie się zbiórka darów na rzecz dzieci z Ukrainy.

Zebrane dary przekazane zostaną do ośrodków wspierania uchodźców w Sobótce i Miliczu (Bursa Milicz razem ze Szkoła Podstawowa nr 2 w Miliczu, Szkoła Podstawowa nr 1 w Miliczu, Punktu Zbiórki Darów przy OPS Sobótka).

Nasz cel to 50 wyprawek szkolnych i 50 zestawów na w-f. Dołącz do nas! 😊

Co zbieramy?

• wyprawki szkolne (zeszyty w kratkę i linie, bloki rysunkowe i techniczne, przybory do pisania i rysowania, farby i pędzle, tornistry, pudełka śniadaniowe, flety)
  • zestawy na w-f (worki na WF, spodenki granatowe lub czarne, białe t-shirty, gumki do włosów, trampki)
  • odzież sportowa (obuwie wiosenne / adidasy w rozmiarach 18-43, spodnie sportowe rozmiar 45)

W godzinach 9-16 dary zbierane będą w Bibliotece DSW. W godzinach 16-18 zbiórka prowadzona jest w holu budynku przy ul. Strzegomskiej 55.

Za przygotowania serdecznie dziękujemy dr Beacie Rajbie, prof. Magdalenie Czubak-Koch oraz studentom i studentkom pełniącym dyżury, do których należą: Patrycja Krzywdzińska, Oleksii Akimenko, Anastasia Mazur, Yullia Prysakar, Karolina Dobies, Denis Mykhailynyn, Wiktoria Walczak, Denis Mykhailynyn, Filip Terlecki, Aleksandra Lis, Marek Dymitriuk a także Samorząd Studencki.

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami pod adresem wsparcie@dsw.edu.pl.