Początek roku akademickiego, w czasie którego możemy znów spotkać się w Uczelnianych murach, to także czas kiedy powinniśmy zadbać o bezpieczeństwo wszystkich osób - kolegów, koleżanek, wykładowców i wielu innych pracowników DSW.

Dlatego też prosimy o zapoznanie się z zarządzeniem Kanclerza Dolnośląskiej Szkoły Wyższej z 24 września 2021. Niezwykle ważne jest przestrzeganie wskazanych w nim zasad BHP obowiązujących podczas realizacji zajęć dydaktycznych na uczelni.

Więcej informacji zawiera również zbiór wytycznych Ministerstwa Edukacji i Nauki. Należy traktować je, jako zbiór zaleceń, porad i sugestii, które powinny być stosowane z uwzględnieniem aktualnej sytuacji epidemicznej oraz uwarunkowań organizacyjnych i technicznych uczelni.

For english version click HERE.