W imieniu organizatorów zapraszamy na wydarzenie organizowane przez Pełnomocnika Rządu ds. Polityki Młodzieżowej i Radę Dialogu z Młodym Pokoleniem skierowane do młodego pokolenia.

Konsultacje wojewódzkie ogólnopolskiego dokumentu strategicznego dla młodzieży  to pierwsza w historii naszego państwa inicjatywa, w której przedstawiciel administracji rządowej zaprasza wszystkich młodych Polaków do tworzenia strategii państwa polskiego a tym samym do wspólnego decydowania o przyszłości Polski.

Jest to wydarzenie skupiające przedstawicieli środowisk młodzieżowych, uczniów, studentów i doktorantów z całej Polski, w trakcie którego podejmiemy dyskusje poświęcone sprawom najważniejszym dla młodego pokolenia Polaków. Celem Konsultacji wojewódzkich jest wypracowanie rozwiązań, zebranie opinii i pomysłów, które zostaną uwzględnione w dokumencie strategicznym.

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy uzupełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się pod następującym adresem: https://strategiadlamlodych2.webankieta.pl/ .

Konsultacje dla województwa dolnośląskiego odbędą się 11 marca br. od godz.17:00  do godz. 20:00 poprzez platformę Zoom. Link do wydarzenia zostanie przesłany osobom zarejestrowanym.

Ostateczny termin na wypełnienie formularza to wtorek (09.03.2021),  do godz. 23:59.

Informacje na Facebooku.