W opublikowanej przez Ministerstwo Edukacji i Nauki informacji o wynikach rekrutacji na studia I stopnia i jednolite magisterskie, na rok akademicki 2023/2024 Uniwersytet Dolnośląski DSW (wcześniej Dolnośląska Szkoła Wyższa) znalazł się w zestawieniu najczęściej wybieranych uczelni na studiach I stopnia i jednolitych magisterskich.

Uczelnia znalazła się wśród tych najpopularniejszych zarówno w gronie kandydatów na studia stacjonarne, jak i niestacjonarne. Na studia tego typu w Uniwersytecie Dolnośląskim DSW zdecydowało się w tym roku 5015 osób.

Wszystkim kandydatom bardzo dziękujemy za zaufanie, życzymy sukcesów i kolejnych trafnych wyborów w nauce, pracy i życiu prywatnym.

Osoby zainteresowane pełną treścią informacji ministerstwa znajdą ją na www.gov.pl.