Drodzy Studenci,

informujemy, że trwa rekrutacja na studia Erasmus+ na Rok Akademicki 2022/2023!

Podczas pierwszego etapu rekrutacji będziemy potrzebować Twojego CV, Listu motywacyjnego oraz formularza zgłoszeniowego, które znajdziesz TUTAJ.

Aby dołączyć do programu Erasmus + należy spełnić następujące kryteria:

• być studentem studiów I, II, III stopnia (licencjackich, inżynierskich, magisterskich, doktoranckich lub jednolitych magisterskich) Dolnośląskiej Szkoły Wyższej
  • mieć ukończony pierwszy rok studiów (jako student pierwszego roku możesz już wziąć udział w rekrutacji na kolejny rok akademicki)
  • uzyskać pozytywne oceny ze wszystkich przedmiotów z poprzednich semestrów
  • wykazać się odpowiednią znajomością języka obcego (minimum B2)
  • zostać pozytywnie ocenionym przez Komisję Rekrutacyjną w wyniku rozmowy kwalifikacyjnej i złożenia wymaganych dokumentów
  • przekonać nas, że to właśnie Tobie powinniśmy dać szansę na wyjazd.

CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE!

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych wyjazdem studentów na spotkania rekrutacyjne, które odbędą się w następujących dniach:

• Poniedziałek (07.03)- 17:00- w języku polskim
  • Środa (09.03)- 15:00- w języku angielskim
  • Czwartek (10.03)- 12:00- w języku polskim
  • Piątek (11.03)- 17:15- w języku polskim

Prosimy o wcześniejsze przesłanie maila ze zgłoszeniem podając konkretny dzień i godzinę uczestnictwa na erasmus@dsw.edu.pl. W wiadomości zwrotnej otrzymają Państwo zaproszenie do spotkania.

Informujemy, że obecność na co najmniej jednym spotkaniu jest wymagana przy rekrutacji.

Dear Students,
we would like to announce that the recruitment for Erasmus+ Studies for the 2022/2023 Academic Year is on!

At the first recruitment stage, we will need your CV, Motivational Letter and the Application Form which you can find HERE.

In order to join the Erasmus + program, you should meet the following criteria:

• be a student of 1st, 2nd or 3rd cycle studies (bachelor's, engineering, master's or doctoral) at the University of Lower Silesia
  • have completed the first year of studies (as a first-year student, you can already take part in the recruitment for the next academic year)
  • obtain positive grades in all subjects from previous semesters
  • demonstrate adequate knowledge of a foreign language (minimum B2)
  • be positively assessed by the Recruitment Committee as a result of an interview and submission of the required documents
  • convince us that it is you who should be given the chance to take part in the Erasmus+ program.

WE ARE WAITING FOR YOU!

[PL]