Serdecznie zapraszamy do udziału w I Transdyscyplinarnej Konferencji Naukowej w Naukach o Bezpieczeństwie na temat:

Doskonalenie Funkcjonowania Systemu Bezpieczeństwa Państwa

Konferencja odbędzie się:

22 lutego 2022 r.

godz. 9.00-15.00

Celem konferencji jest wymiana wiedzy naukowej i doświadczeń związanych z doskonaleniem funkcjonowania systemu bezpieczeństwa państwa w zakresie przeciwdziałania zróżnicowanym zagrożeniom bezpieczeństwa państwa i minimalizowania ich skutków.

W trakcie spotkania podjęta zostanie próba udzielenia odpowiedzi na pytania, takie jak: Jak wykorzystać wnioski z badań prowadzonych w naukach o bezpieczeństwie do usprawniania funkcjonowania systemu bezpieczeństwa państwa? Jakie są możliwości doskonalenia systemu bezpieczeństwa państwa i jego składowych w ujęciu interdyscyplinarnym?

Link do spotkania

Organizatorem konferencji jest Dolnośląska Szkoła Wyższa. W gronie współorganizatorów znajdują się:

• Collegium Witelona Uczelnia Państwowa w Legnicy
  • Fundacja „Obserwatorium Społeczne”
  • Sudecki Oddział Polskiego Towarzystwa Nauk o Bezpieczeństwie

Szczegóły dotyczące konferencji znajdują się TUTAJ.