Jeśli to czytasz, to znaczy, że jesteś na nowej stronie www Dolnośląskiej Szkoły Wyższej, którą zmieniliśmy w drugiej połowie kwietnia 2020 roku.

 

Zaprojektowanie i wdrożenie nowych stron DSW to efekt pracy kilkunastu specjalistów z różnych branż. Liczymy na to, że setki godzin konsultacji, prac programistycznych i wdrożeniowych doprowadziły nas do założonego celu i korzystanie z naszych www jest dla Ciebie jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze.

 

Co się zmieniło?

Nowe strony są bardziej nowoczesne, intuicyjne, a co najważniejsze, automatycznie dopasowują swój wygląd do ekranu Twojego telefonu, laptopa czy tabletu. Łatwiej odnajdziesz poszukiwane informacje. Na stronach zobaczysz też więcej zdjęć, dzięki którym lepiej poczujesz atmosferę, jaka panuje na uczelni. Nowa strona to także zmiana architektury serwisu: przeanalizowaliśmy całą zawartość i odchudziliśmy stronę - jednocześnie utrzymując potrzebne nam wszystkim informacje.

 

Nadal dopracowujemy niektóre szczegóły i mamy nadzieję, że nie zdenerwują Cię drobne niedoskonałości, jakie przez kilka najbliższych dni mogą się jeszcze pojawiać na stronach.

Czytaj więcej