Zapraszamy na nietuzinkowe modowe wydarzenie, które odbędzie się 1 lipca we wrocławskim Surowcu. Przygotowują je studentki Dolnośląskiej Szkoły Wyższej. Event stworzony z myślą o modzie, o bieżących trendach, ale przede wszystkim – o ekologii! Pure Vintage to jedyny w swoim rodzaju pokaz mody, zorganizowany w ramach Akademii Umiejętności Dolnośląskiej Szkoły Wyższej. 

 

Moda to nie tylko to, co pokazywane jest przez światowej sławy domy mody. Moda to przede wszystkim różnorodność, którą chcemy Wam zaprezentować.

 

Czego możecie się spodziewać?

 

Prawdziwego modowego wydarzenia, które już niedługo odbędzie się w klimatycznym barze Surowiec, w samym centrum Neonowego Podwórka przy ulicy Ruskiej 46A we Wrocławiu. Oprócz niesamowitej atmosfery oraz świetnej muzyki, będzie można podziwiać nietuzinkowe stylizacje, które zabiorą Was w podróż w czasie.

 

Kiedy startujemy? 01.07.2021 g.18. Zapraszamy! 

 

Oprócz części pokazu stylizacji, będzie także zabawa z nagrodami, w której do wygrania będą różne vouchery, próbki oraz kosmetyki. Więcej informacji znajdziecie na FB i Instagramie wydarzenia.  

 

Projekt przygotowały Julia Macyszyn i Karolina Ordysińska, studentki Dziennikarstwa Mody i Stylu DSW. Zostanie on realizowany w ramach Akademia Umiejętności DSW, pod opieką dr hab. Agnieszki Węglińskiej. 

Czytaj więcej