Planujesz rozpocząć studia licencjackie lub magisterskie już od października? A może dopiero poszukujesz swojego kierunku? Zastanawiasz się jak wygląda ścieżka rekrutacji?

Jeśli chcesz bliżej poznać naszą uczelnię i dowiedzieć się, w jaki sposób zapisać się na studia, koniecznie odwiedź nasze spotkanie live z Biurem Rekrutacji, który odbędzie się na naszym kanale na Facebooku.

LINK DO FACEBOOKA

W czasie spotkania będziecie mieć szansę porozmawiać z:

• Joanną Tatar, zastępczynią dyrektora Biura Rekrutacji oraz Oleksandrą Andrash, specjalistką ds. rekrutacji, która odpowie także na pytania w jęz. ukraińskim

• dr hab. Heleną Wyligałą, prof. DSW, wykładowczynią na kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne, Bezpieczeństwo Narodowe oraz Administracja na pierwszym i na drugim stopniu,

• dr Danutą Studencką- Derkacz, która opowie o kierunku Zarządzanie na pierwszym i na drugim stopniu,

• mgr Wiolettą Klimczak, która przybliży nam kierunek Psychologię na jednolitych studiach magisterskich oraz studiach magisterskich.

Serdecznie zapraszamy!