Serdecznie zapraszamy studentów do udziału w projekcie szkoleniowym realizowanym przez Ministerstwo Obrony Narodowej w porozumieniu z Ministerstwem Edukacji i Nauki – Legia Akademicka. Na zgłoszenia czekamy do końca lutego 2022.

Edukacja wojskowa studentów w ramach Legii Akademickiej obejmuje dwie części szkolenia. Część teoretyczną realizowaną przez DSW zgodnie z opracowanym przez MON programem szkoleniowym oraz część praktyczną (ćwiczenia wojskowe) organizowaną przez Ministra Obrony Narodowej.

W tym roku planujemy przeprowadzenie teoretycznych zajęć dla kursu podstawowego w jednej 20-osobowej grupie. Do projektu mogą przystąpić studenci wszystkich kierunków bez względu na tryb studiowania, którzy są obywatelami polskimi i nie przeszli szkolenia wojskowego (dla modułu podstawowego).

Termin zgłoszeń upływa 28 lutego 2022 r. Zgłoszenia będą przyjmowane mailowo, a o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Prosimy przesłać na adres legiaakademicka@dsw.edu.pl wypełniony i podpisany „Wniosek ochotnika” oraz „Oświadczenie RODO”. Po zgłoszeniu osoby zainteresowane zostaną powiadomione mailowo o terminach zajęć.

Dokumenty do wypełnienia dostępne do pobrania pod poniższym linkiem.

Pobierz wniosek

Organizacja i przeprowadzenie zajęć teoretycznych szkolenia z edukacji wojskowej w module podstawowym finansowane jest ze środków Ministerstwa Edukacji i Nauki w ramach V edycji projektu „Legia Akademicka”.