Szanowne Studentki, Szanowni Studenci I roku,

Nasze działy obsługowe intensywnie pracują nad zapewnieniem komfortowego rozpoczęcia roku akademickiego. Poniżej kilka najważniejszych informacji organizacyjnych:

1. Dostępy do systemów: wszyscy studenci I roku otrzymają do końca września e-maila na adres podany podczas rekrutacji z dostępem do uczelnianych systemów informatycznych (USOSweb, MS365, Moodle, indywidualny numer konta bankowego)

2. Terminy rozpoczęcia zajęć dla każdego kierunku studiów niestacjonarnych opublikowane zostały w Wirtualnym Dziekanacie https://harmonogramy.dsw.edu.pl/Index/Ogloszenie/457

3. Plan Twoich zajęć opublikujemy na stronie Wirtualnego Dziekanatu. Jak sprawdzić swój harmonogram?

Oto kolejne kroki: odwiedź stronę: https://harmonogramy.dsw.edu.pl/

→ zakładka Plany zajęć (prawy górny róg) → Plany toków → Wydział Studiów Stosowanych → Kierunek (wybierz swój kierunek studiów) → Specjalność (to pole ZOSTAWIAMY PUSTE) → nabór 2023/2024 Zima → Tryb studiów (wybierz niestacjonarne lub stacjonarne, zgodnie z Twoim trybem) →szukaj

Wirtualny Dziekanat pokaże Twój plan jak tylko będzie gotowy, jednak nie później, niż na tydzień przed rozpoczęciem zajęć).

4. Odbiór legitymacji dla studentów I roku będzie możliwy w specjalnie do tego przygotowanym punktach w budynkach Uniwersytetu Dolnośląskiego DSW. Do odbioru legitymacji konieczny będzie dokument tożsamości. Prosimy o jego wcześniejsze przygotowanie.

Studia stacjonarne:
2-4 października 2023 (poniedziałek-środa), godz. 9.00 - 16.00

Studia niestacjonarne:
14-15 października 2023, godz. 8.00 - 14.00
21-22 października 2023, godz. 8.00 - 14.00
28-29 października 2023, godz. 8.00 - 14.00
4-5 listopada 2023, godz. 8.00 - 14.00

Droga Studentko, Drogi Studencie,
pierwszego roku (studiów I i II stopnia), rozpoczynający studia w Uniwersytecie Dolnośląskim DSW,  informujemy, że:
 Termin zaliczenia szkolenia BHP  zostaje wydłużony do 31 października 2023 roku.