Serdecznie zapraszamy na wydarzenie organizowane przez naszych studentów i studentki III roku informatyki w ramach projektu Akademia Umiejętności.

W czasie wydarzenia RAIOT zaprezentowane zostaną wyniki projektu m in. kursu e-learningowego wraz z możliwym pokazywaniem rezultatów na urządzeniach oraz Q&A z uczestnikami rozmowy. Dodatkowo w czasie spotkania:

• dowiesz się więcej o studiowaniu informatyki w DSW
  • posłuchasz o możliwościach, jakie daje udział w konkursie Akademia Umiejętności,
  • poznasz lepiej akademickie środowisko naszego uniwersytetu.

Wydarzenie odbędzie się online pod LINKIEM.

27 września w środę o godzinie 12:00 na platformie Teams

Lider projektu Daniil , student informatyki:

"Na warsztatach przejdziemy przez kurs e-learningowy, jak z niego korzystać odpowiemy na pytania uczestników i nauczymy ich metodyki tego jak można wykonać taki projekt/ złożyć i skonfigurować samemu podobne urządzenia, oraz będziemy reprezentować to jak dużo mogliśmy osiągnąć dzięki inicjatywie uczelni.
Nauczymy członków podstawowych zasad operowania urządzeniami informatycznymi i udzielimy porad w tematyce projektu. Urządzenia, które zademonstrujemy to Konsole GamePi43 i Picade. Raspberry Pi jako mini komputer ograniczony tylko naszą wyobraźnią i kontrola ledów za pomocą arduino z projektem Lumos. Uczestnicy będą mogli nauczyć się podstaw operowania urządzeniami robotycznymi i IoT oraz dowiedzieć się o uczelni mając nas do swoich usług."

Link do kursów

Projekt Innowacyjna uczelnia – doskonalenie działalności akademickiej dla zrównoważonego rozwoju Dolnego Śląska

współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach
programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój